Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunalımdayim

civciv

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ıstanbullu olup ankara'da unıversıte okuyan bır kızla tanıstım.2 yıl kadarbır beraberlıgımız oldu.daha sonra kendı aramızda sozlendık ve ılerde konuyu ailelerimize actık ve nısanlandık.nisanlim bir tane kızarkadası ıle bırlıkte bekarevınde kalıyorlardi.ara sıra aksamlari ziyarete gidiyordum.tam o sırada nısanlım benı aradi.bana bu aksam gelme turunde sozler soyledi.sebebi ise diger arkadasının aılesının orada olacagı ıdi.benımde kafamda suphe olustu.ve o aksam oraya gittim.Kendi anahtarim la iceri sessizce girdim.iceriden hıc ses gelmıyordu.sasirdim.mutfaga gittim yoklar,salona gittim yoklar,oturma odasina girdim yoklar. en sonunda aklıma nısanlımın uyumus oldugu aklıma geldi.ne uyuması cın gıbıydi,(agzıma alamıyorum ama)bır erkegın koynunda yatıyordu.O erkekte benım en yakın arkadasım di.o an cıldırdım.kafayı yedım.delırdım.o anda ıkısınıde oldurmek aklıma geldı.dogru mutfaga kostum ve ekmek bıcagını kaptım.ve dogruca serefsızın bogazına dayadım....Ama yapamadım.

Sevgili dostlaar sizce ne yapmaliyim?

Namusumu Temızlemelıyım degıl mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yuh yani üniversiteyi nerdeyse bitirecek yaşta olan arkadaşlar arasında böyle şey olur mu ya hane ufak olur söz gelimi abaza olur cocuk kız aklını alır ama o yaşta tamamen ark niyet sawuması yok kıza dicek bişiyim yok
dediklerini gibi senin değil onun namusu kirlendi sen bunu oldugu zmana görüp daha fazla göz yummamakla namusunu temizledin.[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
Sosyal ağlarda paylaş

en basta kirlenen sey senin degil kizin namusu
kizdan aninda ayril
en yakin arkadasina da gecir bi kac tane
ve bi daa yuzune bakma
ama sakin oldurmeye kalkma, geri donusu olmayan bir sey olur bu

tam da Over the Hills and far away dinlerken boyle bi topic gomek pek ic acici deil[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

sonra ne oldu ise oldu
u donuslerinde seni bekler oldum
x kisisiyim artik isci problemlerinin...
Sosyal ağlarda paylaş

Madem uzun suredir taniyosun
cok deger verdigi CANSIZ bir nesneyi yoket
ben kendimin sevgilisi olsam ve aldatsam
bilgisayarimi parcalardim :)[hline]Dark-dr adli adminimiz zamaninda demiski...
kadin erkek demedim
eglendim bunca zaman
darkim dereyim demedim
ibnelestim muntazaman...

sonra ne oldu ise oldu
u donuslerinde seni bekler oldum
x kisisiyim artik isci problemlerinin...
Sosyal ağlarda paylaş

ben delirirdim ama sonra sakinleşirdim.Hiçbirşey yapmam konuşmadan sakince söylerdim söyleyeceğimi.sinirli veya fevri sözler değil normal konuşurdum ki konuşacak yüzleri kalmışsa bile onlara cevap hakkı tanımazdım sakin konuşarak.

hiçbirşey yapma bırak kendi iğrenç hayatları onlara kalsın.[hline]Balon Adam
www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar çirkefce bi hareket olacak olsada soyliim;
olayi yayardim. rezil olacak olan ben degil o olur nasil olsa, biraz haysiyet seref gibi erdemleri varsa utancindan kendine zarar vericektir ztn. O yakin arkadas diye gecinen adamada en temizinden bi dayak atardim ki adama benzesin...[hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...