Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yorumsuz SS ler, Yorumlarını siz yapın!!!!!!!!

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

En sondaki resimdeki elemanın clan adını ve diğer resimdeki yazıları okuyunca tek yorum yapıyorum :

Bu resimlere hiç bişi demez direkt gülmekten yarılırım ve Türk olduğum için sonuna kadar utanırım.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bazı SS leri kaçırmışım, diğerleri ingilizce konuş derken bu salakların verdikleri tepkileri....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 02 Haziran 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
*!Yazıklar olsun sizin gibi Türk'lere.. *

(+1)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi "go go breht all attack go pls all novas mages go" der, hatta utanmadan captain olduktan 10 saniye sonra keeperin kesildiği savaşta "işte benim kaptan olduğum bütün savaşlarda böyle kazanıyoruz" gibi arsızca abuk subuk laflar yazar

Birisi aha bu resimdekileri yapar

Birisi kertişgenler diye clan açar

Allah belanızı versin. Beni Türklüğümden utandırdınız....
:hrr::hrr::hrr:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP (by CursetH)
Sosyal ağlarda paylaş

tek kelime ile yazık. moral bozucu birşey. bence bunlara özel bir server açıp oraya tıkmalı![signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama güzel be o kadarda utanılıcak birşey degil. güzel atışmış adamlar. ben commander olsam bende yazarım öyle şeyler 40 yılda bir oluruz zaten ondada dalgaya vurmazsak ne anladık commanderlıktan. ne dicez go take left warder mı dicez artizlikten. herşeyde de utanmanıza gerek yok. bu sözlerim ilk sslere , sondakinden utanın istediginiz kadar.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 02 Haziran 2005 21:36 tarihinde demiş ki:
ya ama güzel be o kadarda utanılıcak birşey degil. güzel atışmış adamlar. ben commander olsam bende yazarım öyle şeyler 40 yılda bir oluruz zaten ondada dalgaya vurmazsak ne anladık commanderlıktan. ne dicez go take left warder mı dicez artizlikten. herşeyde de utanmanıza gerek yok. bu sözlerim ilk sslere , sondakinden utanın istediginiz kadar.

ölede birazda oyunda rol yapmak lazım yoksa zevk alınmaz ki.O nu olduysan geregini yerine getir :D[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Clan: -----------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLaReS, 03 Haziran 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
Faruk abi benim resmimde var bunlarda duygulandım bak şimdi ağlamak üzereyim :)

Hay senin duygularını kerteyim.... burdada mı buldun lam beni...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

O şerefsizin ifadesini almak lazım..... bakarız bi çaresine :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

bir ban nedeni gormushtum sitede.Tanınan insanlara kotu sozler sarfettiginden dolayı banlandı diyordu birkac kisi iicn..
Adamların tanınmıshlık anlayısı nedir orası muamma ama sitede policy de kisilere edilen hakaretler accountun iptal edilmesi ile cezalandırılır diye bir madde wardı,gerci policy nin de ne kadarı uygulanıyor orası da ayrı bir durum..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

Walla hoacm iyi güzel hoş diyorsun da, ne zaman bi GM arasam bulamıyorum. Meretler nası bişidir sıfatını bile göremedim bu yüzden, Harpy de party kurarsın onun dışında da 3 party sana KS yapar, küfürleri de havada uçuşur gider. Velhasıl Gm ararsın, sanki kıçlarına roket takıp topuklamış gibidirler. Toz olup giderler de tozlarını bile bulamassın.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...