Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haydi, sizde üye olun www.tikkyim.com

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ben üye oldum puma botlu arkadaşlarım söyledi tommy hillfiger giyen kardeşlerimiz söyledi siteyi bana ehae

işte bir tikinin doldurması gerken bir form .

işte SS

img ile sorun var

:[signature][hline]memoenzim le ayşeenzim birleşirse ortaya muhareemzin cıkar

[Bu mesaj Erutan tarafından 01 Haziran 2005 03:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tikiyim ben tiki tikitkitkitktiktiktitkitk.
Sıfatada sıfata takanada kafam girsin...[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 01 Haziran 2005 04:27 tarihinde demiş ki:
tikkyim ezelden giyerim dieselden

şimdi diesel'le ne alaka..

gayet güzel ve şık bi marka.. kotları olsun t-shirtleri olsun herşeyiyle çok beğendiğim ve bol alışveriş yaptığım bi marka.. bok atmanın ne alemi var sayın penthesilea. burada saygı çerçevesinde tartışıyorum sizinle görüyorsunuz ki. abidik gubidik SUbjk t-shirtlerinden daha iyi en azından dimi?[signature][hline] ÜÇ Ayarcılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elaidi, 01 Haziran 2005 05:05 tarihinde demiş ki:
said:

gayet güzel ve şık bi marka.. kotları olsun t-shirtleri olsun herşeyiyle çok beğendiğim ve bol alışveriş yaptığım bi marka.. bok atmanın ne alemi var sayın penthesilea. burada saygı çerçevesinde tartışıyorum sizinle görüyorsunuz ki. abidik gubidik SUbjk t-shirtlerinden daha iyi en azından dimi?

yaaa sen nmillete lafff yetiştirmek zorundamısın yafff yat uyu bakem senin uykun geldi herhal ?[signature][hline]http:// "You used to captivate me by your resonating light"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elaidi, 01 Haziran 2005 05:05 tarihinde demiş ki:
said:

gayet güzel ve şık bi marka.. kotları olsun t-shirtleri olsun herşeyiyle çok beğendiğim ve bol alışveriş yaptığım bi marka.. bok atmanın ne alemi var sayın penthesilea. burada saygı çerçevesinde tartışıyorum sizinle görüyorsunuz ki. abidik gubidik SUbjk t-shirtlerinden daha iyi en azından dimi?
bre salak arkadasim
dieselden benim de giysilerim var.
ama bu diesel'in tikky firmasi oldugu gercegini degistirmiyor, bu da diesel in degil sevgili tikkylerimiz sucudur.[signature][hline]Elandra, Night Elf Rahibe
Penthesilea, Night Elf Avci / emekli
Ealos Tsaark, Bounty Hunter Alliance / ölü

Rewendor, 31 Mayıs 2005 01:43 tarihinde demiş ki:
Allah'ım yaratıyosun bari takip et....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
http://, 01 Haziran 2005 05:10 tarihinde demiş ki:

yaaa sen nmillete lafff yetiştirmek zorundamısın yafff yat uyu bakem senin uykun geldi herhal ?

kendi arkadaşımla olan muhabbete böle kefal gibi bodozlama girmiş olman ve bana böle bir suçlamada bulunman gerçekten düşündürücü.. onla benim aramda olan bişeyin seni ilgilendirmediğini düşünmekle birlikte kendimi insanlara laf yetiştirmek zorunda hissediyorum evet. Ayrıca herhal değil herhalde.[signature][hline] ÜÇ Ayarcılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 01 Haziran 2005 05:12 tarihinde demiş ki:
bre salak arkadasim
dieselden benim de giysilerim var.
ama bu diesel'in tikky firmasi oldugu gercegini degistirmiyor, bu da diesel in degil sevgili tikkylerimiz sucudur.

ünlem butonuna bastım arkadaşım.
Banlatıcam seni yüce Aşil savaşçısı Penthesilea the g33k[signature][hline] ÜÇ Ayarcılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elaidi, 01 Haziran 2005 05:15 tarihinde demiş ki:
said:
http://, 01 Haziran 2005 05:10 tarihinde demiş ki:

yaaa sen nmillete lafff yetiştirmek zorundamısın yafff yat uyu bakem senin uykun geldi herhal ?

kendi arkadaşımla olan muhabbete böle kefal gibi bodozlama girmiş olman ve bana böle bir suçlamada bulunman gerçekten düşündürücü.. onla benim aramda olan bişeyin seni ilgilendirmediğini düşünmekle birlikte kendimi insanlara laf yetiştirmek zorunda hissediyorum evet. Ayrıca herhal değil herhalde.

kieesssss yat uyu bakem[signature][hline]http:// "You used to captivate me by your resonating light"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...