Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diger Gezegenlerdeki Agirliginiz

vimpir

Öne çıkan mesajlar

ı ıh batmaz. dünyada 70kilo gelen birisi 70kilo altın alıyor ise jupiterde atıyorum 200 kilo geliyorsa aynı miktardaki altın da 200kilo olacak.[signature][hline]MAY EXPLODE IF DAMAGED OR DISPOSED OF IN FIRE.
DO NOT SHORT-CIRCUIT.
KEEP UNDER -30°C
Karakedi pati açıldıktan bi süre sora demişki: suandaki sistem birebir eski sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 30 Mayıs 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
ı ıh batmaz. dünyada 70kilo gelen birisi 70kilo altın alıyor ise jupiterde atıyorum 200 kilo geliyorsa aynı miktardaki altın da 200kilo olacak.

gülesim geldi nedense, doğruya doğru ne diyim:D
ideal kiloma neptünde ulaştım, hoş o da zayıf ama hiç yoktan iyidir. gerçi orda duracak zemin yok ama ne yapalım idare edecez:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

Aklıma bir fikir geldi;

Tartıcılıkta son noktaaaaaa :D

Marsta kaç kilosunuz ?

Siz 70 kilo olduğunuzumu sanıyorsunuz !!

Bu baskül sizi 10 gezegen üzerinden tartıp değerlendirip gerçek kilonuzu hesaplıyor..

Şişmanım diye üzülmeyin aslında zayıfsınız..[signature][hline]        «³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Rap'de başbakan bu kajmeran !!!
|| Yoneso hosting hizmetleri ||

>>>X+ Projéct web design<<<
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ı ıh batmaz. dünyada 70kilo gelen birisi 70kilo altın alıyor ise jupiterde atıyorum 200 kilo geliyorsa aynı miktardaki altın da 200kilo olacak.

said:
Akse, 30 Mayıs 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
ehehe evet chemical haklı

Hayır haksız. Burda 70 kiloysan, jüpiterde de 70 kilosun. Çünkü kilo, kütle birimidir. Ama jüpiterin sana uyguladığı yerçekim kuvveti daha fazla olacaktır. Ha şu konuda haklı. Dünyada 70kilo ölçülen altın, jüpiterde de aynı miktardadır, ama açıklaması yanlış... (çok fena ukala bir insanım.)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Lamerlere Cevap Yok!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 30 Mayıs 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
said:

said:
Akse, 30 Mayıs 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
ehehe evet chemical haklı

Hayır haksız. Burda 70 kiloysan, jüpiterde de 70 kilosun. Çünkü kilo, kütle birimidir. Ama jüpiterin sana uyguladığı yerçekim kuvveti daha fazla olacaktır. Ha şu konuda haklı. Dünyada 70kilo ölçülen altın, jüpiterde de aynı miktardadır, ama açıklaması yanlış... (çok fena ukala bir insanım.)

Hayır sende haksızsın! : p
Kütle dediğiniz olay Ağırlığınız/g ye denk oluyor. Bu yüzden dünya baskülü 120 kilo :p (alakaya maydonoz .. euehe)

ben zopik bu arada. üşendim acc değiştirmeye kuzenin hesabından yazıyorum.[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü gizleyen alevler olur muydu ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 30 Mayıs 2005 19:29 tarihinde demiş ki:
Hayır haksız. Burda 70 kiloysan, jüpiterde de 70 kilosun. Çünkü kilo, kütle birimidir. Ama jüpiterin sana uyguladığı yerçekim kuvveti daha fazla olacaktır. Ha şu konuda haklı. Dünyada 70kilo ölçülen altın, jüpiterde de aynı miktardadır, ama açıklaması yanlış... (çok fena ukala bir insanım.)

Karpuz, yazdıklarını okudum sen haksızsın.

Ankara'da kalktı tren Istanbul'da yaptı fren.
Bana bunu öğreten...[signature][hline]g3nk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...