Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dert Vedir 2

elvyn

Öne çıkan mesajlar

hani gazeteler yıllar önce böyle barbie bebekler verirdi yanlarında 5-10 sayfa kıyafet, ufak çocuklar kesip kesip giydirirlerdi. onlardan mı esinlendin acaba? çok güzel olmuş, acayip beğenip takdir ettim şahsen..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sidd, 28 Mayıs 2005 01:18 tarihinde demiş ki:
penguen'in bu haftaki sayısının kapağına bakılıp çizilmiş sanırım. adamlar uraşmış güzel güzel çizmiş. sen napmışsın kopya çekip adamların çizdiği şeyi mahfetmişsin. yapma böle şeyler

hö, alakası yok be.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence hiç iyi olmamış.

espiriyi beyenmedim, bi kez onu gecelim hemen önemli kısıma gelelim. (vaderın göğsundeki düğmeleri cizmemişsin onuda soliyim oldukca önemli ayrıntılardır -arada adam basıyomu abı onlara ya)

Butun bunları geçtikten sonra gelelim önemli noktaya:
Bu ne biçim resim böle!?!?
Resmen
said:
"nasılsa scannerım yok vıdı vıdı diyicem kasmasamda olur taramayla uğraşamam şimdi (ki yok yanı bir suru cizgi cok net taramalarda anlaşılıyo bizde taradık yıllarca) onuda fotoraf makinesi yuttu derim.
Arada brightness cart curt ayarındadan yırtarım, nasısa scannerım yok, heheh ne kuntiz adamım la ben"

demişsin cok ayıp etmişsin.

resimde iç bir özen kırıntısı bulamadım acıcası. barı adam gibi croplasaydın vader'ı.[signature][hline]
Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...