Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rockimring(fest)

Agirol

Öne çıkan mesajlar

In Flames, Caliban, Lamb of God, Unearth, As I Lay Dying, Killswitch Engage, Mudvayne, Slipknot, Shadows Fall

metalcore rüyası olmalı bu festival ofhşhşşh diyorum sadece

En sevdiğim grup In Flames (gerçi o da metalcore gruplarının arasında kalmış yazık..) ve yeni tarz takipçileri bi arada, boynum kopup giderdi sanırım[signature][hline]thanatos 26/02/05 15:18 de msnden demiş ki:
hem belki rap forumlarinda kari buluruz eli ayagi duzgun
| spend some quality time - In Flames Turkiye Fan Page |
Sosyal ağlarda paylaş

Velvet Revolver

Direk ikinci grup olarak gordum ve gerisini okumadım bile. Vay be gavurlar yapıyor.[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Pürüz degil de adamların butun gunleri dolu gibi 20 haziran civarı avrupada tura cıktılar nerdeyse her gun baska bi ulkede sahneye cıkıcaklar. Galiba rockistanbul icin bi gunleri mi ne bostu adamların, ona da gelmediler eh haksız degiller arada bi gun dinlensinler =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Wacken Open Air

"362 days a year Wacken is a small town with 2000 souls in the middle of Schleswig Holstein.
But for three days in august it raises up to 30000"

Adamlar yapıyo.
www.wacken.com

[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting

[Bu mesaj aktiftablet tarafından 31 Mayıs 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...