Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pirates ta kız kardesim yok!!

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

Evte oyunda deli ilerledim ama hala kız kardesimi bulamadim cildircam kafayi yicem dioki SEARCH the northwest vicinity of GrandGranada tamam dedim gittim Allahın grangranadasina DA
etrafa baktim özellikle 20 kez baktim kuzey batısnı yedim.. resmen hatta hatta sunu da diyim 2 gün boyunca urastim güney amerikanin etrafini karis karis aradim YOK!
cıldırdım! lütfen yardim edin[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 31 Mayıs 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
bu oyun güzelmi?

ya benim tarzim degildi ama noolduysa sardi ..

zaten bizde bu tip oyunlara zevkli diyoruz ama grafikler cok iyi degil hatta demolara leş diyebilirm ama oyunun tarzi inanilmaz keyifli[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

map dinamik mi bilmiyorum ama dediği yerlerde bir tahta klübe vardı.
oyun da güzel gelmedi bana, bir kere hep aynı şeyi yapıyorsun. ayrıca çok mantıksız oyun. aynı adamı 4-5 kere yakalayıp kardeşinin amcanın teyzenin yerini öğreniyorsun. yani bi kerede söylese olmaz :)[signature][hline]oasisoyun.net
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

hele ki rüzgarın tersi yönde gidiosan ve uzun yolsa... sçtın.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tAKA, 31 Mayıs 2005 00:04 tarihinde demiş ki:
bu oyun güzelmi?

Baya bi zayif. Trade edebilecegin 5sey var (yemek, top, seker, baharat, goods(belki 1 tane daha vardi hatirlamiyorum)). Her harita parcasini bulmak icin ana gorevde, her seferinde, ayni kotu adami dovuyoruz. Bu adam bikmadan usanmadan bize 20 kere yenilerek butun haritalari veriryor. Ilk basta "Hobarey, ne kadar cocuk oyunu gibi yapmis olsalar bile vakit gecer" demene ragmen ayni sahneleri her 10dk basi yasamak insanin icini bayiyor. Cunku hep tekrar. Governorla konus, kizini dansa cikar, sana bilgi veya esya versin. Kilic savasinda kazan, 3 farkli videodan biriyle bitsin VeeBee, VeeSee[signature][hline]Why can't we not be sober?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...