Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Onemli bir okusak

sirplayA

Öne çıkan mesajlar

Selam;
Bu konusmalarimda kesinlikle kimse ustune bir sey alinmasin.Ben bu oyuna DA2019 var diye baslamistim yani hepimizi bir araya bu adam topladi sonra 1 anda birakti gitti ve bu oyundan bir zevk almamaya basladim.Wow mus Eq mus birakin sunlarida geri donun Devvo adam gibi ALAN YETKILISI gene ol ve su kadroyu dagitmayalim hic bir oyunda bole birbirine bagli bi kadro yok PATLICAN lik yapmada gelin su oyuna - Razean - Aki - Noyan - Devvo -[signature][hline]Mrt
Sosyal ağlarda paylaş

:) Seni seviyorum Mert...Abi devvo oyun konusunda tanıdığım en büyük satıcıdır :D CoH dan sonra EQ2 ye geçti. Ben EQ2 güzel değil dediğimde son sözü: "Sen beceremiyorsun bu oyun evlilik gibi..." idi. Sonra birden WoW da gördük adamı :) Her an başka oyuna geçebilir...

Bana gelince benim acc hala açık ama şu aralar WoW oynuyorum. Gerçi CoH oynamayı özellikle PvP gelince oynamayı çok çok istiyorum ama şu saatten sonra var olan karakterimle kasmak zor geliyor :( Sıfırdan kasmak daha zor geliyor...

Aslında Razean'a birisi biraz yardım etse 3-4 lvl atlasa üstündeki uyuşukluk geçecek ama... :-p[signature][hline]Merlinin Kazani çalışanı
Sosyal ağlarda paylaş

noyan bu hafta sonuna kadar hüsam 35 olur. sen merak etme... ayrıca level 32 iken level 36 moblu görevler yapıyorum. bilmiyorum yani.. hele senin novan ile beraber herd gruplarımda şenlenir...

herkesi bekleriz efendim...[signature][hline] MSN : [email protected]
--
CoH: Hüsamettin Invul Tanker LvL 30 En üst düzey Türk tanker
--
Bayat , 23 Şubat 2005 15:01 tarihinde demiş ki:
Tek elle yazmak zor degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

Ya level kasilir pvp geldiginde 50 ile pvp yapmak var
bide level 35 vs 35 le yani 50 daha zevkli olur ancak gerekli olan 50 den sonra epic power kasmamiz gerecek

bu arada 50 olmak zor cidden ama olduktan sonra badgeler epic powerlar derken su bu cok guzel oluyor raid :) 200 kisi ile yan yana savasiyorsun :)
Bence pvp den once gelin 50 yapin sonra warshade kasin

Saygilar[signature][hline]TL den 000000 (alti sıfır atildi) ama tarihten hiç bir zaman 6-0 atilamaz
100 yüzüncü yili 10-0 gibi bir hediye ile gibi kutlamak istiyoruz

Republic of Fenerbahçe

Pitx Scrapper(50 olucak :)
Lord Deli Kadir (Calisma asamasinda)
Highway (Nasip se Warshade imizide kasacaz)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplayA, 27 Şubat 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
Selam;
Bu konusmalarimda kesinlikle kimse ustune bir sey alinmasin.Ben bu oyuna DA2019 var diye baslamistim yani hepimizi bir araya bu adam topladi sonra 1 anda birakti gitti ve bu oyundan bir zevk almamaya basladim.Wow mus Eq mus birakin sunlarida geri donun Devvo adam gibi ALAN YETKILISI gene ol ve su kadroyu dagitmayalim hic bir oyunda bole birbirine bagli bi kadro yok PATLICAN lik yapmada gelin su oyuna - Razean - Aki - Noyan - Devvo -

Sözlerin gözlerimi yaşarttı prensim ama ben görevimi Keyzar'a devrettim. Bu demek diil ki biz olmadan oyunun tadı olmayacak. Bi sürü arkadaşımız CoH oynamaya devam ediyo.

Doğrudur, oyun dünyası evlilik gibidir, ben gelgeç gönüllüyüm araya bir kırgınlık girdi mi anında soğuyorum, bu SWGde de böyleydi, CoHda da, EQ2de de. WoWla aram çok iyi, yeni evli çiftler gibiyiz.

Haa, cicim ayları ne zaman geçer onu bilemem. :-P

Herşey kısmet tabi, yarın ne olacağı hiç belli olmaz. ;)

Sen sıkma canını, al bi WoW seni tekrar himayeme alayım.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KapIKulu, 28 Şubat 2005 10:50 tarihinde demiş ki:
devvo oyun konusunda tanıdığım en büyük satıcıdır :D CoH dan sonra EQ2 ye geçti. Ben EQ2 güzel değil dediğimde son sözü: "Sen beceremiyorsun bu oyun evlilik gibi..." idi. Sonra birden WoW da gördük adamı :) Her an başka oyuna geçebilir...

Ben gidersem de sen de peşimden gelirsin gibi geliyo. Nereye gitsem takip ediyosun. Bırak peşimi be adam! :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 28 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki
Doğrudur, oyun dünyası evlilik gibidir, ben gelgeç gönüllüyüm

Abi bu ne demek şimdi? Yani evlenince 2 ayda bir boşanacak mısın? :-p Evlilik deyince benim aklıma sadakat, bağlılık, süreklilik gibi yüce kelimeler geliyor ki biliyorsunuz bizzat yaşıyorum :D

Ayrıca senin gibi müstesna bir insanla aynı oyunu oynamak için yapmayacağım şey yok. Artık beraber yeni oyuna başlarız 2 ay sonra :)[signature][hline]Merlinin Kazani çalışanı

[Bu mesaj KapIKulu tarafından 28 Şubat 2005 16:11 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KapIKulu tarafından 28 Şubat 2005 16:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 28 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
Sen sıkma canını, al bi WoW seni tekrar himayeme alayım.

Eklemeyi unuttum gerçekten devvo bu oyunlarda size sahip çıkıyor...

Oyunu geç gelen kapıkulu lvl 30 olmuş devvo ile konuşmaktadır...

-Abi ooo lvl 30 olmuşsun tebrikler.
-Hehe sen beceriksizsin.
-Nasıl yani??? Neyse abi millette guild tabard var bole ışıl ışıl ama 1gold bende 10 silver anca var bole bir hediye etsende 1g tabard alsam. Işıl ışıl olsam.
-Manyak mısın abi? Para nasıl kazanılıyor haberin var mı? Hade bakayım konuşacağına oyun oyna para kas al tabardını.

İşte himaye, işte sahip çıkma, işte kardeşini kollama. Dan dan dan (tv efekti)
:D[signature][hline]Merlinin Kazani çalışanı
Sosyal ağlarda paylaş

Adamına göre muamele!! :-D

Edit: Ayrıca elinde delil varsa göster, farkındaysan kısa ve öz cevaplar vermiştim sana uzun cümle kurmayı sevmem.

Edit 2:
said:
KapIKulu, 28 Şubat 2005 16:11 tarihinde demiş ki:
said:
DA2019, 28 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki
Doğrudur, oyun dünyası evlilik gibidir, ben gelgeç gönüllüyüm

Abi bu ne demek şimdi? Yani evlenince 2 ayda bir boşanacak mısın? :-p Evlilik deyince benim aklıma sadakat, bağlılık, süreklilik gibi yüce kelimeler geliyor ki biliyorsunuz bizzat yaşıyorum :D

Ayrıca senin gibi müstesna bir insanla aynı oyunu oynamak için yapmayacağım şey yok. Artık beraber yeni oyuna başlarız 2 ay sonra :)

Valla evlenirsek öyle gözüküyo. Hayırlısı, gün gelir o günleri de görürüz. :)

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 28 Şubat 2005 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya wow'a devam ediyorsaniz wow'a basliyayim sorun deil nerden alinir bu oyun ? TR de satan yerler neresi soleyinde alayim o zaman.Bu weblebideki EU mu ?

Devvo PL filan vardir insallah,yoksa patlican burnuna sica.... :)[signature][hline]Mrt

[Bu mesaj sirplayA tarafından 28 Şubat 2005 23:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

Bensiz olmaz bende geliorum ulaa

Saygilar :)[signature][hline]TL den 000000 (alti sıfır atildi) ama tarihten hiç bir zaman 6-0 atilamaz
100 yüzüncü yili 10-0 gibi bir hediye ile gibi kutlamak istiyoruz

Republic of Fenerbahçe

Pitx Scrapper(50 olucak :)
Lord Deli Kadir (Calisma asamasinda)
Highway (Nasip se Warshade imizide kasacaz)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...