Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO açıkken winapda nasıl müzik çalınır?

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Eskiden bi arada görmüşdüm out ları değiştiriyodun oluyordu oyun açıkken müzik çalıyordu şimdi k2 oynarken yada cs oynarken winap açmak istiom ama oyunun sesi gidio:( eskiden bi ayarınuı oynuodun outlarda ama winapım silindikden sonra yeniden yükleyince o olayı seçme yerinde yokdu out larda bi liste vardı müziğin çıkış ayarlarını seçiodun eskiden listte 4 seçenek vardı şimdi 3 var teki eksin nasıl bulabilirim bunu?

Plug-ins Output ayarında liste var nasıl output indirebilirim netten mümkünse ve nerden? olayı anlamışsınızdır herhalde[hline]Ahw elimi yakdım.[b][u][i]
Sosyal ağlarda paylaş

ılk once wınapı calıstır ondan sonra uo clıentını calıstır ama arada uo nın sesı cıkar onuda kaparsın sonra takıl ıstedıgın kadar[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
2 farklı winamp acıp farklı sarkıları üst üste calıp nası ii gidiyomu diye bakmak zevkli yaf :)

mesela arka planda metal calarken matrix islemekte ii oluyo ehehe
veya jackass falan :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
dikla

[Bu mesaj DynamicK tarafından 17 June 2003 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuyu iyiki açtın kimya elemanı baksana herkes birden ses kartını kötü olduğunu farkedip değiştirmek istiyodur belkide :)[hline]Khirsah, 11 June 2003 18:01 tarihinde demiş ki:
erkek adam dediğin ağır olur !
kermit_frog, 11 June 2003 18:05 tarihinde demiş ki:
ben 52 kiloyum ağırmıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Uo'da bisi deil ki kasma ac winampı sadece lag yapıyo eheh .
Az kasmadım minig-bs linkin park dinlerkene acaip motive ediyo ....[hline]"III. Dunya savası'nın hangi silahlarla yapılacagını bilmiorum ama IV. Dunya Savası'nın tas ve sopalarla yapılacagına eminim."
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 17 June 2003 11:51 tarihinde demiş ki:
ılk once wınapı calıstır ondan sonra uo clıentını calıstır ama arada uo nın sesı cıkar onuda kaparsın sonra takıl ıstedıgın kadar[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos

lafı ağzımdan almışsın. Basit mantıkla driver sorunu falan olmadan baba yöntem :)[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...