Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profocio.net

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ADSL den hosting satan sensin galba?,

İnsanlar upload'ı yüksek serverlara aylık servet ödüyorlar 69 milyonluk ve max 8kb upload'ı olabilcek hızla insan kazıklayanlara ölüm.
ki 128 adsl de 1 kb se 256 da en fazla 3 kb upload wardır buda siteye gircek tek kişiye bile cehennem azabı çektirir[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 16 December 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
ADSL den hosting satan sensin galba?,

İnsanlar upload'ı yüksek serverlara aylık servet ödüyorlar 69 milyonluk ve max 8kb upload'ı olabilcek hızla insan kazıklayanlara ölüm.
ki 128 adsl de 1 kb se 256 da en fazla 3 kb upload wardır buda siteye gircek tek kişiye bile cehennem azabı çektirir[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567

ha ? Sirketleri ovuyorum burada :) Ben olabilir miyim sence ?[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Hayir adam ADSL veya Kablonet aliyor. Normal kullanici, sonra para kazanayim modunda hosting sirketiymis gibi kendisini gosteriyor. Evindeki bilgisayardan hosting yapiyor..

E tabii bir yerden sonra siciyor.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
www.ekohost.net
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse beyelr su asp php muhabbeti bayag karisti olayi bilenler bilmeyenlerin kafayi iyice karistirdi kucuk bir aciklama yapalim.

asp microsoft icin cikarilmis tabiki windows isletim sistemlerinde oluyor. Nadiren basit anlamda linux makinelrede chiliasp vari programlarla yukleniyor ama verimli degil.

Php her platformda calisir ama genelde linux makinelrde gorunuyor.

Jsp var birde o da java gibi her platformda ii

Bu aralar bayag ugrastim jsp de oracle db de uzerine yok ama php kadar kolay degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Sorun: profocio'dan hosting aldim; ne sitede kontrol panele bir link var, ne de dns'lerimi falan soyleyen bir mail aldim (sonra deneyerek buldum ayri), support bolumunde de pek ise yarar birsey yok sanki. Kullanmakta olan biri biraz detayli bilgi verebilir mi acep?[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Soruna cevap: Kullanıcılar kayıt olduklarında kayıt anında kullanılan email adreslerine bir email otomatik olarak gönderilir. Burada kontrol panel adresleri, dns bilgileri, mail hakkında bilgiler bulunur.

2. si ve kesinlikle daha önemlisi Profocio hakkında bir sorunun neden paticik forumlarında çözülmeye çalışılmasıdır. [email protected] ölmüşmü yada www.profocio.net/support meftaamı? Mail atıp da 2 saatten daha geç mi çözüldü sorununuz?

Birisi soru sormadan sorusunun cevabının support bölümünde olmasını beklemek ne kadar yararlıdır?

Sevgiler :)[signature][hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Ehm.. demek ki progen4tehwin, ama biraz pahali orasi da :) Acsaniza adam gibi aninda, peh, sonra hosting sirketi diye geziniyorlar ortada :) Ne zamana acilir tahmini?

Support bolumunde bir faq bile bulamayinca icimden sormak gelmedi, kaziklandik vs diye de gecmedi degil icimden :)[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
yeni konu açmayam dedim

ENO Ya Nası kredi kartı kullanmadan host alcaz? ben 3 yada 6 aylık almayı düşünüyorum PWH#1 Lütfen acil mesaj yazarsan cok sevinirim (asp host eden güzel biyer bulmadan önce cok güzel olur!)[signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...