Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 günde nasıl 60 oluyolar ??

CaDoBaBa

Öne çıkan mesajlar

said:
fatihkaraca, 25 Mayıs 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
herhangi bi charı 2 günde 60 yapın baştan aşşağıya tüm itemlerini ben donatıcam. Ama yapamazsanız aynı itemleri ben isterim. Varmı kendine güvenen?

onu yapabilicek adam zaten senin itemlarına ihtiyaç duymaz.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 25 Mayıs 2005 22:49 tarihinde demiş ki:
said:
herhangi bi charı 2 günde 60 yapın baştan aşşağıya tüm itemlerini ben donatıcam. Ama yapamazsanız aynı itemleri ben isterim. Varmı kendine güvenen?

onu yapabilicek adam zaten senin itemlarına ihtiyaç duymaz.
fatih in itemleri kötü olduğu içinmi bunu yapan herşeyi yapar mı demeye çalıştın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

İtemlerime ihtiyaç duyar demiyor yazıyı okurken nasıl bir algıyla yorumluyorsun ?[signature][hline]

-----------------------------
Server :Xign
NicK :volkann
CLaN :black
Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jarlax3, 25 Mayıs 2005 23:57 tarihinde demiş ki:
aresten tanıdıgım bır polonyalı 8xexp hacl programını yollamıstı fakat calıstırmasını bulamadık gelen exp yı 8e katlıyormus yabancıların cogu bu tıp ıllegal kasarak kısa surede yuksek levellere ulasabılıyor bu vaka da benzerı olabılır
bunu herifin teki bendede var demişti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vollkann, 25 Mayıs 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
said:
said:

İtemlerime ihtiyaç duyar demiyor yazıyı okurken nasıl bir algıyla yorumluyorsun ?

sen istersen bir süre maydonoz yemeyi kes, kanına fazlaca karışmış. yazılarımı başından itibaren okumadıgın belli, ben öyle birşeyin olamayacagını ve olursada anca db ye ulaşımı olan biri tarafından yapılabilecegini belirtmiştim. burdada db ye ulaşan birisinin , bir başkasının itemına ihtiyaç duymayacagını vurguladım. illa ilkokul çocuguna anlatır gibi mi anlatmam gerekiyor kendimi daha iyi ifade etmem için.

[Bu mesaj HasMez tarafından 26 Mayıs 2005 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 26 Mayıs 2005 00:36 tarihinde demiş ki:
said:
vollkann, 25 Mayıs 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
said:
said:

İtemlerime ihtiyaç duyar demiyor yazıyı okurken nasıl bir algıyla yorumluyorsun ?

sen istersen bir süre maydonoz yemeyi kes, kanına fazlaca karışmış. yazılarımı başından itibaren okumadıgın belli, ben öyle birşeyin olamayacagını ve olursada anca db ye ulaşımı olan biri tarafından yapılabilecegini belirtmiştim. burdada db ye ulaşan birisinin , bir başkasının itemına ihtiyaç duymayacagını vurguladım. illa ilkokul çocuguna anlatır gibi mi anlatmam gerekiyor kendimi daha iyi ifade etmem için.

[Bu mesaj HasMez tarafından 26 Mayıs 2005 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]

allaha şükür 2 ünv. bitirdim[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

illaki detaylı bir açıklama mı yapmam gerekiyor sana

diye bir ifade database 'e giren ve/veya ulaşabilen birine hitap değildir! senin verdiğin cevap iki farklı noyon içerirken verilen cavaba istinaden bu cevapları bir süregelen bir mantığın devam süreci olarak sunmak ne derece oturaklı bir yaklaşım tartışılır.

Bu yazıyı yazmamı sağlayan fenomenle cevap vericeksen lütfen yazma ![signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
vollkann, 26 Mayıs 2005 01:04 tarihinde demiş ki:
illaki detaylı bir açıklama mı yapmam gerekiyor sana

diye bir ifade database 'e giren ve/veya ulaşabilen birine hitap değildir! senin verdiğin cevap iki farklı noyon içerirken verilen cavaba istinaden bu cevapları bir süregelen bir mantığın devam süreci olarak sunmak ne derece oturaklı bir yaklaşım tartışılır.

Bu yazıyı yazmamı sağlayan fenomenle cevap vericeksen lütfen yazma !

cidden belli ediyosun 2 üniversite bitirdigini . kelime oyunu yapıcam diye cümlelerin anlamlarını bozmuşsun neyse orası benim problemim degil zaten fazla üstünde durmama gerek yok...
fatihin söyledigi ucu açık bir cümledir "2 günde lvl 60 olabilmek" 2 yolla olur (aslında 1 yolla olur ama 2 yol olabildigini varsayalım). 1.si db de bir edit işlemiyle 2.si legal bir şekilde kasarak olur. 2 yolla oldugunu varsaydıgımıza göre ; bu 2 yolu kullanarak 2 günde lvl 60 olabilicek bir kişini fatih'in itemlarına ihtiyacı olmayacagını söylüyorum. sonuç olarak laf sokma girişimin sonuçsuz kalıyor . eger ki varsa tartışıcak mantıklı başka bir yol onu söyle onu tartışalım.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 26 Mayıs 2005 01:25 tarihinde demiş ki:
Bi arkadasımız surekli ama surekli birilerine agresifçe cevap vermekte ve tartısma aramakta.
Tahrik olmayalım

burda birşeyi düzeltmek istiyorum tahrik edilen kişi benim. bu olay fatihin samimiyetine sıgınarak yazdıgım bir yazının başkalarının kendi üstlerine alınması sonucu çıkmış bir tartışmadır ve ben volkan arkadaşımızla tartışmaktan gurur duyuyorum. bu arada lütfen kendisi yanlış anlamasın sonuçta bir tartışma platformu ve bende tartışmayı seven biriyim. bazı durumlarda sinirlerin gerilmesi sonucu birtakım kırıcı sözler sarfedilebiliyor küfüre, hakarete kaçmadan. bunlar aşşagılayıcı sözlerdir ve karşıdakinin direncini kırmak için söylenir. vollkan arkadaşımdan da bu baglamda rahatsızlık verdigim sözlerim için özür diliyorum.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle bir tarıştışma platformunda olduğumuzun farkındayım ve seninde bu yazmış olduğun yazı gerçekden beni sevindirdi.

Paticiği bu yüzden seviyorum. Buradaki herkez olgun[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler aynı şekilde olumlu tepkinde beni sevindirdi. sonuçta ben kötü bir insan degilim ego tatmini için çabaladıgım birşeyim yok sadece tartışmayı seviyorum ve gerçekten senin gibi olgun kişilerle tartışmak beni mutlu ediyor. ama bazıları varki cvp yazmaya bile tenezzül etmedigim halde sürekli benim yazılarımı takip edip aralara giriyolar. hea bu arada birşeyi belirtmeden edemeyecegim ; ben smiley kullanmayı pek sevmedigim için çok agresif bir ifadeyle yazıyormuşum gibi geliyor size. eger bu şekilde düşünüyorsanız bunun kesinlikle yanlış oldugunu belirtmek isterim çünkü bu yazılarımı gerçekte gülerek yazıyorum. şu açıklamayıda allah bilir kaç kere yaptım sonra yine yanlış anlama olmasın.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...