Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl müşteri hizmetleri

Lopeth

Öne çıkan mesajlar

Artık saniyesinde direk açmaya başladılar telleri.KOouşmaları felan da adam gibi olmuş (insan gibi)

Keşke adam gibi yetki verselerde güzel hizmet verseler.

Örnek:
fatura ödemediğim için kapatmışlardı.Kapanır kapanmaz ödedim hemen açılsın diye.İlk gün açılmadı.Aradım sordum."Şuraya fax çekin" dediler.Çektim 2 gün oldu tık yok.En sonun da müdürlüğe gittim ve 1 dakika da açtılar bilgisayardan.Şu yetkiyi müşteri hizmetlerindeki insanatlarada verseler de yollarda telef olmasak...

di mi ?[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir... Haydi kafalar Telekoma
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 1 fatura unutulmuş, 2 ay falan sanırım ödenmeyince Adsl'i iptal ettiler uyarmadan.Sonra tekrar bağlattık kullanıcı adı falan değişti, malak ttnet kullanıcı adımı şifremle birleştirip ilginç bişey yapmış şifreyide telefon numaramız yapmış.1 haftaya yakın bu sorunla uğraştım ne olduğunu anlayamamıştım, müşteri hizmetleri 1 hafta uğraştı sonunda anlaşıldı problem :)
Artık baya uğraşıyolar eskiden arıza kaydı aldıklarında 1 hafta sürerdi aramaları şimdi en geç ertesi gün arıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yine kapışma sınırına geldim gerçi

çok kaliteli düzgün hizmet veren insanlar olduğu gibi çok tilt ve tırt insanlar da var

ah nerede turkcell müşteri hizmetleri(yardımcı olamadılar ama sırf nezakjetleri ve hizmet tarzları içi bile aramaya değer)[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben actırıken bir iki sifre sorunu olmustu baya aramıstım.
hepsi baska tel no.lar verip birbirlerinin arasında topaç gibi oynatmışlardı beni ama iyi olmuşsa ne ala.[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

geçen günde bu zoom modemlerde bazen kendini resetleme olayı varmış işte o olay olmuş aradım anlattılardı güzelcene yaptıydım
şaşırdım bende aynen :)[signature][hline] Those who have long enjoyed such privileges as we enjoy forget in time that men have died to win them
[i]Franklin D. Roosevelt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...