Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Creative nomad mp3player

Seregwethrin

Öne çıkan mesajlar

eger I-Pod sux dıyorsanız veya pahalı gelıyorsa I pod yada benım gıbı 4000 kusur sarkısı olmıyan ınsanalrdansanız kesınlıkle creatıve muvo sport u onerırım sahana bır alet 120$ den almıstım subatta sımdı teknoısada 140$ olmus kı dusunun tutmus demekkı :)

256mb hafızası var ama MMC/SD kartlarla ıstedıgınız kadar arttırabılıyorsunuz ayrıca MMC/SD kartlarınız zaten mevcutsa cok ıyı adaptor gorevı goruyor
radyosu var darbelere ve hor kullanıma dayanıklı (su gumusvarı ranktekı seyler her gun kullanıosanız cızık ıcınde kalıyor)
ve cok ıyı ses verıyor her aksam oturup bır sonrakı gunun sarkı lıstesını yapıyorum sabah yanıma alıp cıkıyorum buun gun rahatım sarjlı AAA pıl de aldım bır pıl 20 saat net goturuyor

kesınlıkle tavsıye ederım hem sekıl guzel hem dayanıklı (su resıstansı var yagmurda cok rahat dınlenılıyor) hemde I pod un yaptıgı her seyı ve fazlasını yapıyor bence[signature][hline]God's In His Heaven, All's Right With The World.
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon saygı değer arkadaşım viktor ama lütfen işkembeden sallayarak konuşmayalım. Senin bahsettiğin alet iPod gibi taşınabilir hdd özellikleri gösteremiyor ama iPod u paşa paşa taşınabilir hdd olarak kullanabilirsin.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...