Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 karakter sorunu

Korlic

Öne çıkan mesajlar

Ya öyle bişey olduki pc yi kırıp atıyordum.Bana acil yardım edebilirseniz çok memnun olurum arkadaşlar.Benim bi arkadaşım battle.net ten oynamak için crack yolladı bana.Bu sefer oyun açılmadı o dosyayı sildim yine açılmadı.Sonra oyunu sildim.Tabi ondan evvelde karakterlerimi bir yere kopyladım.Ama kopylarken birşey dikkatimi çekti xxx.key dosyaları normalde birlikte aç şeklinde dururken kayıt girdileri dosyası biçiminde gözüküyordu.Bende nasılsa bişey olmaz diye hiç sallamadım.Sildim oyunu yükledim tekrar attım karakterleri save a ama oyunda görmüo.Bencede tek nedeni budur.Tüm karakterlerin sadece xxx.key dosyası birlikte aç dosyası şeklinde gözükürken kayıt girdileri dosyası şeklinde gözükmeye başladı ve tüm karakterlerim gitti.Yapabileceğim bişey varmı ne olur yardım edin![signature][hline]The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

simdi eski uzantısını düşününce .key uzantısı zaten kayıt girdileri için kullanılır, ya sen crack i kullandıktan sonraki haline bakarak kayıt girdileri diyorsun ya da o dosya her zaman .key uzantısındaydı ki o zaman şimdiki hlaine gelmesi normal sayılır, tabi ben cok uzun süredir oynamadığım için bilemicem

crack dosyasının ismini falan da söylersen daha iyi olabilir

up![signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya crack in adını bilmiyorum zaten direk sildim öyle olunca.Ama eskiden öyle değildi.Sonuçta ben bu oyunu daha evvel silip yüklemiştim bi çok kez ama karakter yine duruyodu şimdi ise görmüo karakteri ve çıldırmak üzereyim.Başka bi nedenden kaynaklanıcağınıda sanmıyorum.[signature][hline]The Guardian
Sosyal ağlarda paylaş

dogru oynayamaz, bahsi geçen dosyada bir hinlik var zaten, dolayısıyla karakterlerini oyun görmüyor ancak öncesinde oyunu acmıyor, dolayısıyla .exe dosyasında bir sorun oluşmuş olabilir, ancak karakterleri görmemesi nasıl oluyor onu çözemedik biz...[signature][hline]Bugün açiliyoruz! Veritabani senkronizasyonumuzu yaptiktan sonra gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...