Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

scream

XANTOR

Öne çıkan mesajlar

said:
oQo, 27 Mayıs 2005 19:05 tarihinde demiş ki:
Peki 60 lvl Warrior da alabilirmi gene? Screamsız

Evet o biraz deişiyo Kendimden biliyom aldıgın adamlarda oluyor alamadıklarında.Ama genelde
Earned 50 national Points :D[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Clan: -----------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 27 Mayıs 2005 18:57 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 27 Mayıs 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
para sorunu olmazsa 63'e kadar kasip reskill yapin derim ben
ama 63 te nie reskill yapcanki?

adamin niyeti var reskill icin. bari o zaman yapsin dedim ahaha[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

rush yapacagim biraz solo ahah. ya fena lag var bi dc yedim bi baktim yatmisim 100 tane orc arasinda. bizimkiler mi kesti nedir. zaten gene nova savasina dondu bekliyoruz. hood sen eslant'a gir cikarsan karsima kesmek zorunda kalirim eheh[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 27 Mayıs 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Scream kullanmayan herkes konuşmuş :-p evet delaylı dolmasını bekliyosun eğer sd gibi üst üste çakabilseydin enemy sürekli stun kalırdı sonra rapeeeee :D:D:D

buri Areste lvl 60 warrior alıyorumda acaba kesermi bir asasisanı ? 60 + bir asassianı üstündekiler full +7 Warrior un raptor totemic spear falan var?[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 27 Mayıs 2005 19:44 tarihinde demiş ki:
said:
Scream kullanmayan herkes konuşmuş :-p evet delaylı dolmasını bekliyosun eğer sd gibi üst üste çakabilseydin enemy sürekli stun kalırdı sonra rapeeeee :D:D:D

buri Areste lvl 60 warrior alıyorumda acaba kesermi bir asasisanı ? 60 + bir asassianı üstündekiler full +7 Warrior un raptor totemic spear falan var?

Dagger helm taşı üzerinde sin görünce tak gerisine karışma....Tabiki assasin macro kullanmıyorsa.....[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ne yaparsın yok işte :D[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Clan: -----------
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki değil.Koşarken ok atan archerler ,light feet sahibi mage ler,Bir anda 4-5 hit yapan sinler,cafede bir arkadaş kullanıyordu lvl 55 skili spike ın dönme süresi 13 saniyedir adam üst üste spike wuruyordu en güzelide oturduğu yerden ok atan bir arkadaşım vardı cafeden :D:D:D İşte macro örneği combat içinde slide yaparken bir anda 4 hit atabilen bir arkadaş.
Unutmayın slide esnasında maximun 2 hit olur.Bu her sınıf için geçerli.
[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior

Sosyal ağlarda paylaş

peki cevabı aldık bi sorum daha var atağın yanına ikinci skill olarak pasion mu defence mı? pasionda kendine 15 str %20 atack faster falan var hangisi daha etkili sizce ne dersiniz lütfen wariorlar cevaplasın bilmeyenler değil sword dance in zaten delay ı yok % 20 faster vurmak işe yaramı ne dersiniz önerilerinizi bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...