Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rimi rimi ley!?!

prozzak

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar niye öyle diyosunuz şarkı süper. illa anlam mı aramak lazım sözlerde. hem yabancı ne bilsin türkçeyi boşverin anlamazlar. Gülseren de taş gibi hatun. tam türkish delight. Seside mükemmel bence. Hem kaç kişi öyle dansedebilir ki? Hem athena katılırken herkes kesin sonuncu olacaz diyodu.

desem ne yaparsınız bana?
hayatımda hiç bu kadar düşüncelerimi çarptırarak aktarmamıştım. Kendimden utandım bi an için =)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zagorx, 25 Şubat 2005 17:56 tarihinde demiş ki:
ya arkadaşlar niye öyle diyosunuz şarkı süper. illa anlam mı aramak lazım sözlerde. hem yabancı ne bilsin türkçeyi boşverin anlamazlar. Gülseren de taş gibi hatun. tam türkish delight. Seside mükemmel bence. Hem kaç kişi öyle dansedebilir ki? Hem athena katılırken herkes kesin sonuncu olacaz diyodu.

desem ne yaparsınız bana?
hayatımda hiç bu kadar düşüncelerimi çarptırarak aktarmamıştım. Kendimden utandım bi an için =)
huhahahha walla saldırıordm qoute yapıp sora aşaısını okudum nse ya böle düşünen insanlar var mıdır acep aramızda :D[signature][hline]Resistance is futile
Sosyal ağlarda paylaş

zauhzhu lol

cidden var mıdır böyle düşünen? örgh garip oldum birden .

Yalnız Özkan Uğurla katılsak tek eksiğimiz biraz daha dinamik bi sahne olurdu herhalde. Yanlış bilmiyorsam mfö katıldı galiba erovizyona.

Ama ciddi coşardı millet adam müziği yaşıyo yaşatıyo resmen.[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
karpuz gitarını anlatırkene =)
Sosyal ağlarda paylaş

ulan kadın aglıyor zırlıyor halada diretiyor bana kimse engel olamaz bu yarışmaya katılıcam diye mit öldürsün şunu ya yok böyle rezillik dış güçler devreye girdi resmen memleketi iice izole edecekler sanat dallarında. vatan borcu diye öldürücem ben bu hatunu yakındır.[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bnce direc-t katılsa daa ii yani..berbat bi şarkı ya...şarkı bile diyemiyorum..tını! yani bu mudur ewrenselleşmek!! ayıp ya ayıp...utancımdan izlemem yani..[signature][hline]now it's my time
it's my time to dream
dream of the sky.....
..I stand alone feeling your sting down inside me I'm not dying for it
..I stand alone everything that I believe is fading...
Sosyal ağlarda paylaş

doğuru wlla ben onu düşünmemiştim hiç...ne küsel resil oliceeeeez..ahahaha.....amaan türkiyenn sorunları beni germiyo! artık ne halt yiolarsa yesinler..[signature][hline]now it's my time
it's my time to dream
dream of the sky.....
..I stand alone feeling your sting down inside me I'm not dying for it
..I stand alone everything that I believe is fading...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...