Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke........:/

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

Keşke KO oynayan yabancı uyruklu insanlar bizi yanlış tanımasalardı.Türklerdeki gereksizlik hakkaten hat safhaya çıkmış yazık.Belki çok komik bu sadece bir oyun ama yapılanların akılda kalıcı olup bizler hakkındaki düşünceleri kötü etkileyeceğine inanıyorum......Dün aresde lunar war serveri yenilendi bonus war olcak diye yazı geçti savaşa gittik şu an ki NN kurucusunun geçtiği yazı aşağıdaki resimde var.Daha sonra savaş içersinde queakenet#knightonline kanalına girdim direk Burial turk!!!!!!! diye yazı geçti herkes küfretmeye başladı bana gerçekten çok üzüldüm........ :-? :( :tdown:
[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior

Sosyal ağlarda paylaş

cok yazık.Ama nie türklere bole diyolar.
Örnek
Turk:hi
yabancı: hi
Turk party plz
yabancı:Full srry m8
Turk: fak uuuuu
hep bole banada oluor :([signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Clan: -----------

[Bu mesaj ShdwFx tarafından 27 Mayıs 2005 11:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ecnebi olsaydım bende oyundaki Türklerden nefret ederdim heralde. Sebebini herkes çok ii bilio. Şimdi iki saat sebeplerini yazmayayım....[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

DTS ve Harpy e gidersin ks yapanların alayı Türk

Lunar valleye gidersin savaşa gireceksindir küfredenlerin alayı Türk... Hatta konuşanların bile alayı Türk...

Charın hacklenir, GM le işbirliği yapar adamı yakalarsın Türk çıkar...

Clanına biri girer. Kendini bayan olarak tanıtır milleti kafalar char hackler item çalar o da Türk...

Adam gelir clan plz der clan dolu dersin Türk bayrağına rapmen Türk olduğunu anlamaz ana avrat küfreder.. Karşılık verirsin "Baba büyüksün" der... O da Türk..

Bunların hepside başıma gelmiş şeyler.. Daha devam etmemi istermisiniz?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

fatıh haklıdır bence oyundakı turklerden artık tıksınme boyutuna geldım. clanınmız pelerın takıp turk bayrağını da yanına koyunca pm lerın ardı arkası kesılmez oldu clan ısteyenlerle ama clan için lvl sınırı var dedığımde aldığım cvp:ananın...
böle ınsanlar varken nası sevebılırsın ama onceden de yazılmıştı bunlar ınternet cafelerden oyuna gıren 10-15 yas arası kışıler. cıddı ye almamak gerekır bunları ama olmuyooo yedıgım kufuru nası cıddı ye almım[signature][hline]Sever: Ares
ID: _TRibula_
LVL: 5x
Clan: The_Others
Np: 1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Türklerin hepsini kötülemiyorum burda. Ama kötülük yapanların %75 i Türk..

Mesela Ares/human lardan Die_Die diye bir provoker var. DTS de bizim clan ve başka bi clan aoe yaparken çarpışmışlar. Gittim konuştum. Bizim clanın partisinde provoker yoktu. Adam bi tur kendi partisi için lure etti, bi tur bizim partimiz için lure etti. Böyle delikanlı adamlarda var oyunda.
Ben bütün Türkler diye bişi demiyorum ve oyundaki çoğu Türkten daha çok korurum milletimi. Bana kimse "sen ne biçim Türksün" diyemez. Diyenin alnını karışlarım.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben birazdan bi ss koyayımda yarılın :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehehe.

KanGun ii çocuktur lam :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Gecenin bir yarısında yerlere yatırmıştı beni ama :D Uykum kaçmıştı :D[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...