Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

japon serveri yardım

Gothic

Öne çıkan mesajlar

İşkence la bu jap-ko
yok onu çek kur, bunu oraya koy, isimler çıkmıo şunu şöle yap bilmemne...

ohooo oyunmu oynucan amerikayı tekrarmı keşfedicen...

usko-arez rullez... :-p[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

fatih abi walla merak ettim eger az kullanılmış accountun varsa ver onu deneyim ben ırk seçiminde takıldıgım için ırkı seçilmiş olan account varsa ver pm den :)[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karala Birşeyler BEni Mutlu Et

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!![иєтωσяк тєяяσяιzм]
Sosyal ağlarda paylaş

jap-ko ilk açıldığı zaman "lan worm dan mirage düşüo bus-bes düşüo" dediler diye meraktan bi acc açtımdı ama yeminle id nin ilk harfini bile hatırlamıom...
bandicoottan +7 viper düşünce kusup oyunu terketmiştim...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

normalde hiçbir yerde o zevki yaşayamıyacagım için bende azcık kral görünem kendi egomu tatmin edem demiştim :)[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karala Birşeyler BEni Mutlu Et

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!![иєтωσяк тєяяσяιzм]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 25 Mayıs 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
jap-ko ilk açıldığı zaman "lan worm dan mirage düşüo bus-bes düşüo" dediler diye meraktan bi acc açtımdı ama yeminle id nin ilk harfini bile hatırlamıom...
bandicoottan +7 viper düşünce kusup oyunu terketmiştim...
HeHeHeHe bende güzel şeyler çıkıyo die girdim heç bişi çıkmadı en fazla NUS o yüzden kusup bırakmıştım :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...