Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce ....Rezalet..neden..

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonjo, 28 Şubat 2005 21:14 tarihinde demiş ki:
gs için sadece şampiyonluk başarıdır diye biliyordum ben...
demekki artık 2. lik 3. lük bile başarı olmuş...
gs ne bir yıldız transfer edebiliyor , ne şampiyonlukta şansı var , ne seyrantepe nin tapusu alındı , çökmek üzere olan samiyende 100. yıl yaşanıyor , amatör sporlarda hiç bir başarı yok , voleybol liginden parasızlıktan geri çekilmiş , basketbolda küme düşmek üzere...
gs başarılıdır ! yerim ben öyle başarıyı.
gs git gide küçülüyor eriyor bitiyor , siz kendinizi avutuyorsunuz...

bu gs ın başarısızlığı...

birde Fenerbahçenin başarısızlığına bak...
Bütçesi 100 milyon dolarlara gidiyor , statını tesislerini yapmış , yıldızlar getiriyor , statını dolduruyor , Fenerium vergi rekortmeni , amatör şubelerde bayan voleybol takımını 1.lige çıkarmış , erkek voleybol takımı avrupa kupasında mücadele etmiş , boksta , kürekte tam hız ilerliyor, basketbolda aydın hocayı getirmiş , 2007 ye kendine hedef koymuş , bayan basket takımı avrupada final four oynuyor en iyi 4 takımdan biri...ve hızla 2 sene üst üste futbolda şampiyonluğa ilerliyor...
ama futbolda şampiyonlar liginde 0 puanlardan 9 puanlara çıkıp ordan uefa ya geçip eleniyor Fenerbahçe başarısız..

çıkartın at gözlüklerini Fenerbahçe ,gs 100 yıllık mazileri olan SPOR kulüpleri , ne futbol kulübü nede jimnastik kulübü...
şimdi bakın bakalım kim başarılı kim başarısız.

bu herşeyi aciklamiyormu ?[signature][hline]Andoria Owner
www.andoria.gen.tr

Always Pvp
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıl üstüste şampiyon olmak daumu beğenmemi ya da beğenmememi etkilemiyo malesef, derbi maçlarındaki ezik oyunu unutturmaz bana şampiyon olmak

ortada bazı gerçekler var;
* fb şampiyon olmuştur
* bu süreçte daumun takımın hocası olması iyi olduğu anlamına gelmez

sonuca giden yolda her yol mubahtır diyosanız bu zihniyet pek ileri götürmez takımı

neyse zaman her şeyin ilacıdır[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 26 Mayıs 2005 21:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aklı başında, futboldan anlayan, takımının maçlarını takip eden bir fenerbahçelinin daum'u beğenmesi ne yazık ki mümkün değil arkadaşlar. bir fenerli olarak üzülerek söylüyorum bunu.

takımın maddi, tesisleşme vs. açısından rakiplerinden bir gömlek büyük olduğu doğru, lig'de sonucu derbylerin de belirlemediği doğru, fakat, avrupada başarı istiyorsak, ki istiyoruz, işte orda her maç bir derby zorluğunda, hatta daha da zor.

daum'un şu anki taktiksel kurgusu, oyunu okuyuşu, oyuncularla iletişimi, sağladığı motivasyon, ne yazık ki pek iç açıcı durumda değil.
ha fakat bu adam seneye napar, onu bilemeyiz, fakat geçen seneki vaziyet böyle işte. bunu kabul etmek lazım.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

olay sadece derbi de değil aslında
yani bu kadar para harcanıp bir sürü sıkıntıdan sıyrılıp uefaya katılma mücadelesi veren takımların sadece birkaç puan önünde hiç düzgün bir futbol oynamadan şampiyon olmak güzel tabi ama "büyük" bir başarı değil, futbolcuları "istikamet karşı kale, yardırın hüleyn" diye oynatsan fb yine şampiyon olurdu, hiçbir maçtan sonra da daum şunu da iyi yaptı dediğini duymadım hiçbir yorumcunun

dediğim gibi şampiyon olmak elbette güzel bunca şeye rağmen, hiçbir şey de bu sonucu değiştirmez ama daumu da olduğundan iyi yapmaz, inşallah seneye de takımın başında olan daum beni yanıltır da seriyi üçler[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyedeki yorumcuları boşver, onlar bir gün ak derlerken diğer gün fak da derler.
ha oyunculara "çıkın kendiniz oynayın" da işin esprisi zaten :) yoksa gerçekte öyle birşey tabi olamaz, lider biri olmadan.

futbol kalitesi olarak fenerbahçe çok kötü durumdaydı bu sene, özellike fenerin üstüne yüklenip de puan alamamış takım ben hatırlamıyorum gerek ligde gerek avrupada.

şu önümüzdeki transfer sezonu çok zevkli geçecek gibi bakalım neler olacak.[signature][hline]sanerixx, vitalizes body and mind
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün FB TV de aziz yıldırım'ın şampiyonluk gecesi katıldığı programı izledim. Anelka gibi oyuncular almamız gerekiyor artık. Bakalım falanca gün oturup konuşcaz ne gerekiyosa yapıcaz fln dedi.

Gelecek sene kadroda değişiklikler olacağı için ister istemez Daum'un taktik anlayışında da değişiklikler olacaktır. Bende çok meziyetli bi hoca olduğu kanısında değilim eski çağ futbolu oynatıyor. Gönlüm ingiltere futbolu gibi hızlı futbol oynayan bi fenerbahçe görmek istiyor..[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...