Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce ....Rezalet..neden..

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
birde bir laf ağızlarda sakız...fenerbahçe oynamadan şampiyon oldu...zaten biz hiç maça çıkmadık...hükmen verdiler şampiyonluğu...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

mave bi git .

hangi fenerbahce macini 90dk izledin acaba...
birakin artik bu bok atmalari da bi kere olsun opun bukemediginiz eli. yok yani bundan sonra sampiyonluk felan ruyalarinizda bile goremiyeceksiniz.

senin deyiminle geliyorsa sampiyonluk, bizde para bitmez, bu hafta sonu istanbuldaydim da. bi gormeni isterim o fenerium magazalarini. su an zaten patlama asamasindasin, o zaman kesin patlarsin kiskancindan. ki senin deyiminle gelmedigi icin sampiyonluk, yine goremiyeceksin ruyanda bile. hadi bol kiskanmalar.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

çok uzağa gitmiycem , fb-ts maçı.

okuduğum her spor gazatesi ve her yorumcu aynı fikirdeydi nedense[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

kendine ait fikirlere sahip olamayacagini biliyoruz zaten...

bari fikirleri yorumlamak icin kullan o aklini.
yani butun turkiyenin gozu uzerinde oldugu, en onemli maclardan birinde sike, hakem satin alma vb. seyler olabilecegini dusunuyorsun ole mi?
yani senin destekledigin takim sanki bu ligte oynamiyor. direk kendinin de bole seyleri yaptigini savunmus oluyorsun?
yani sen diyorsun ki bu federasyon, hakem, trabzon felan hep serefsiz yani bole bisi yapiyorsa ole mi?
peki hic dusundun mu durup dururken birinin hatta milyonlarca kisinin seni serefsiz olarak tanimlamasi nasi bir duygu? hosuna gider mi bole birsey? yani nasi suclayabiliyorsunuz bu insanlari siz anlamiyorum. hersey bu kadar basit mi yani, herkesi kendiniz mi saniyorsunuz yoksa?
sadece bir ofsayt kararindan dolayi bole bir suclamayi nasi yapiyorsun hic anlamiyorum. daha macin 10.dksi, nerden biliyorsun o golu vermeseler trabzonun yenecegini? ben diyorum onu vermeseler 9-0 fener yenicekti...birak yense ne olucak onu da anlamadim ts ile 6 gs ile 7 puan fark var.. ayriyetten ts maci maglubiyetle sonuclansa acaba olaylar bole mi gelisecekti o da var yani. ben bole yaziyorum bunlari da aliyor mu o seyin bilmem.
bu rezil futbolunuzla en az 15 puan hakem hatalari sayesinde gelmisken bile bu kadar yuzsuz olabiliyorsunuz ya helal olsun.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Patos, 24 Mayıs 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
kendine ait fikirlere sahip olamayacagini biliyoruz zaten...

bari fikirleri yorumlamak icin kullan o aklini.
yani butun turkiyenin gozu uzerinde oldugu, en onemli maclardan birinde sike, hakem satin alma vb. seyler olabilecegini dusunuyorsun ole mi?
yani senin destekledigin takim sanki bu ligte oynamiyor. direk kendinin de bole seyleri yaptigini savunmus oluyorsun?
yani sen diyorsun ki bu federasyon, hakem, trabzon felan hep serefsiz yani bole bisi yapiyorsa ole mi?
peki hic dusundun mu durup dururken birinin hatta milyonlarca kisinin seni serefsiz olarak tanimlamasi nasi bir duygu? hosuna gider mi bole birsey? yani nasi suclayabiliyorsunuz bu insanlari siz anlamiyorum. hersey bu kadar basit mi yani, herkesi kendiniz mi saniyorsunuz yoksa?
sadece bir ofsayt kararindan dolayi bole bir suclamayi nasi yapiyorsun hic anlamiyorum. daha macin 10.dksi, nerden biliyorsun o golu vermeseler trabzonun yenecegini? ben diyorum onu vermeseler 9-0 fener yenicekti...birak yense ne olucak onu da anlamadim ts ile 6 gs ile 7 puan fark var.. ayriyetten ts maci maglubiyetle sonuclansa acaba olaylar bole mi gelisecekti o da var yani. ben bole yaziyorum bunlari da aliyor mu o seyin bilmem.
bu rezil futbolunuzla en az 15 puan hakem hatalari sayesinde gelmisken bile bu kadar yuzsuz olabiliyorsunuz ya helal olsun.

1. kimseye şerefsiz demedim

2. " futboL sadece sahada kazanıLmıyormuş " diye ben söyLemedim.

3. çok merak ediyorsan söyLiyim , akLının mantığının hayaL gücünün yetmeyeceği oLayLar futboLun içerisinde. öyLe 3-5 forma satmayLa bu işLer dönmüyor.

4. çok merak ediyorsan bişey daha söyLiyim, öyLe şerefsiz ve kansız insanLar var ki Türk futboLunda bunLarı ancak görmek istersen görebiLirsin[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

bu sene lig kötü yani.. takımlar rezalet.. fenerde içlerinden sıyrılan takım ama mücadele olsa bu iş böle olmazdı kanatımca..
gs de sürüne sürüne 3. olabilidi şampiiyon olsa komik bi durum olucaktı..seneye hiç bişey böle olmicak bana göre.. o zaman herkesin gücü ortaya çıkıcak[signature][hline]You cannot kill what you did not create
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe iyi ama sürekli hücum ettiği için defansta açık verebiliyor. Ayrıca kontratak çıktığı da pek söylenemez (çıkamıyo demek daha doğru olsa gerek), tam defanstan topu çıkarıp kontratak yapacaklar gidiyorlar orta sahada atağın yönünü falan değiştiriyorlar o arada rakipte bir güzel yerleşiyor. Bu duruma çok üzülüyorum.[signature][hline]Serhat Akın, 06 Kasım 2002 tarihinde malum maçtan soraki röportajında demiş ki:
Taraftar 5 istedi 6 attık, 10 istediler zaman yetmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

zenginin parası züğürtün ağzını yorar...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.

[Bu mesaj Mandooo tarafından 25 Mayıs 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 26 Mayıs 2005 08:32 tarihinde demiş ki:
http://www.milliyet.com.tr/2005/05/26/spor/spo02.html

neden febeden her ayrıLan böyLe konuşmaLar yapıyor acaba ?

çünkü doğru söylüyorlar
daum aynen böyle bir adam, içerden o dışardan başkaları çok uğraştı ama takım şampiyon oldu zaten benim de şaşırdığım şey bu

bir takımın şampiyonluğu kaçırması için elinden geleni yaptı daum, ama başaramadı işte

eee peki şimdi benim sorum; milliyet gazetesinin haberi ve diğer bilumum "her ayrılan" açıklamaları neyi gösteriyor? ya da neyi ispatlıyor? ya da ya da neyi değiştiriyor?[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu koymamın tek sebebi, burada " çok iyi futboL oynuyoruz " , " hakkımızLa söke söke şampiyon oLduk " diye atıp tutanLara, tuttukLarı takım içindeki bir futboLcunun verdiği cevabı göstermek.[signature][hline]Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz.

Kızılderili Atasözü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...