Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Padawan olarak efendimi ariyorum.

Anelor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar ares serverinda yeni bir oyuncu oldugumu bilmeyen kalmadi sanirim.Neyse arkadaslar oyunda bana master lik yapacak beni yetistip lvl atlatacak biri olursa ona sonsuz sadakatimle hizmet edicem padawani olucam onun ne diosunuz ben isteyen war mi.:D[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.
Name:Anelor
Race:El Morad Male
Guild:N/A
Speciality:Ranger/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

yok olm ben bana masterlik yapcak kisiye sonsuz sadakat edecem anam olse bacim olse (allah korusun :) ) hirs yapip masterima karsi gelmicem cok sadik bir padawan olcam[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.
Sosyal ağlarda paylaş

Ares -> Lively veya PaperQueen @ morad

bul beni... :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

olay budur pıanada ve ya moradonda The_Others dan birini bul çok acil işi yoksa ztn yardım eder sana. gecen dklarda 3 n00b a rica uzerıne yaklaşık 15 er lvl atlattım. buyrun gelin sizi de kasalım _TRibula_@ morad :))[signature][hline]Sever:ares
ID:_TRibula_
LVL:5x
Assasin
Clan:The_Others
Sosyal ağlarda paylaş

fatih bey masterim siz mi olucaksiniz?eger siz olcaksaniz sonsuz sadakatimle size her turlu hizmette bulunacagim tskler :)[signature][hline]My fate is hiding in the dark or its my mind that steals the light.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...