Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

daha kötü

Daesu

Öne çıkan mesajlar

ya biriniz benle dalga geçio ya da bende acaip bi çekim gücü var
saat 05:30 da mesaj gelmiş:

Hi ,
how are you ?
i want to meet new people from all over the world
if u want to see my personal home paage , you can get the address from my icq Delails
we can also speak there with a video cam :)[hline][b]
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
War, war never changes...
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay önce fln biri geldi işte nicki "bumudur?" dedim, herhalde pepelek tayfasından mesajattım "pepelek?" diye cevap gelmedi sonra sonra arada Küçük İskender'in şiirlerinden kesitler yolluyor bende anonim şiirler yolluyorum cevap gibi en sonunda adam gibi konuşmaya başladık infosunda da hiç birşey yazmıyor kızın adını öğrendim İzmirliymiş işte muhabbet güzel döndü arada dertleşecek insan arıyormuş verdim GSM numaramı dedi "bende ceptelefonu yok" dedim elinde bulunsun bakarsın aramak istersin iki gün sonra telefon almış beni aradı "bak telefon ve hat aldım kendime" diye
şimdi hergün birbirimize çağrı bırakıyoruz arada konuşuyoruz ya ben onu ararım yada o beni arar işte lise son da okuyor o da benim gibi ÖSS'ye hazırlanıyor. ÖSS'den sonra ya Ankara'da yada İstanbul'da okumak istiyor kısmet olursa görüşecez yazın.

ben her insana açık bir bünyeyim Mevlana Celaleddin gibi "gel kim olursan ol gel"
işte benim felsefem de bu
gelenleri terslemem ama art niyet varsa o kısmını bilmemem[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

ya bende anlamiyorum okadar cok anormal hatun vari gelen hani irc de olurdu kiza slm dersin yuz vermez o ok de icq abi ya kiz kendi ekliyo listeye sonra bide sana tavir koyuyo kardesim ruh hastasimisin madem adam gibi konusmucan git ekleme listene gecenlerde gelmis bi dengesiz yine bana kanadada da okul fln hakkinda soru soruyo e iyi yardim ederiz okuz diiliz ama insan birazda mehabbet havasi katar direk karakolda sorguyo cekiyo muamelesi hangi sehirdensin? hangi okul? aylik nekadara mal oluyo? arada iki soru sordum kiz cevap vermedi bende dellendim ne bu boyle bi soru sorduk cevap versene dedim bi trip oldu hatun aman "yas 19 ama hala cocuksun simarik seni biraz buyude gel dedi " e bende delirdim direk "lol sen once kendine gel o benim buyuyup gelmemden daha kolay" dedim neyse son 1 yilda listeme kendini ekliyen kizlarda 2 tane adam gibi hatun cikti onlarlada surekli muhabbet ediyoruz zaten digerlerinin hepsi deliydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ben 1-2 yıldır arada sırada cnm sıkılınca icq da white pages da kız arayıp infosunu sewdiklerimle sewiyeli bi muhabbete başlıorum.. şu an yaklaşık 4-5 tane kankam war onlardan nette..
2 tanesiyle de birbirmizden hoşlanıo muhabbeti yapmıştık. biri izmirde biri istanbuldaydı.
istanbuldaki ewinde çaırmıştı gitmiştim.. :) nese eh.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 13 Şubat 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
bana gavur kızları gelio hep
ama yaşı ufak oluo bana göre
14-15 falan
aldırmıom
sıkılıp gidiolar[hline][b]
I know that the spades are the swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart