Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 Village...

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Bu 60 ların girebildigi Yerin adı MainLand 60+ Girebiliyor sadece Knight Empirede var ben JPKO da oynarken görmüştüm.Orada Eslant yok onun yerine MAP degişik Oldugu için Monsterların hepsi Breth - Bellua - Linate gibi yerlerdeydi Linatede Apostle Yapiyorduk Belluada Golem - Death Knight yapiyorduk bizzat ben lvl 12 de iken pelerinli bir clana girmiştim Epicurean diye o clanla saatlerde apostle yapmıstık 45 olmustum 1 günde :D ama bence Knight Empire Güzel degil Colony Cok cok Büyük ve acayip Dolanbaçlı bir yer sadece Sehirler Gelişmiş binalar degişik okadar Moradon hariç.[signature][hline]MSN[b]
Nick: WoLCaN__// Server:Xigenon // Clan:iLLusioN // LvL:6x AsassiaN[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

hay sen beni güldürdün allahta seni güldürsün. "eski çömezler akıl vermeye çalışıyo" mu dedim ? senin alakan olmayan yerlerde aralara girip beni kötüleyerek tartışmayı fişeklemeye çalışan sen degil misin? tartışmadan kastın vollkanla olan tartışmamsa o bizim aramızda yani "olgun" kişilerin arasında geçen bir tartışmaydı ve onuda sonuca ulaştırdıgımıza inanıyorum. benim tartışma kavramım senin sokakta kullandıgın tartışma kavramıyla aynı şey degil . bazı şeyleri tartışarak sonuca ulaştırmak yerine "ah cicim dogru dedin" "bal damlıyor agzından ne kadar güzel söyledin" gibi onaylama cümleleri kullansaydık paticik forumuna tartışma platformu denmezdi. bu arada aptal fln demişsin onuda sana geri iade ediyorum kimseye hakaret etmek haddime düşmez belki aşşagılamaya çalışırım ama onuda gerektigi biçimde yaparım.

[Bu mesaj HasMez tarafından 26 Mayıs 2005 11:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...