Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 Village...

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Knight Empire olunca Kalluga gatenin yanındaki kapıdan girilen lvl60 village açılacak dediler. inşallah doğrudur...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Haritalar büyüyecek, bazı yaratıklar eslanta gidecek, eslanttakilerin bazıları pianaya gidecek, dupe engellenecek, 30-40/40-50/50-60/60-70 için ayrı savaşlar olacak ve istilaya gidince farklı levellerdekileri kesemicen, yeni itemler ve silahlar çıkacak, gavolttan viper düşecek vs.vs.vs.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

şu tyon'u ve hell houndu eslanta göndereceklermiş. Dm yi 60 villageye göndereceklermiş. Eslantta blade ve tron harici bi orc olmıcakmış. Bide abysste nationlar birbirlerini kesemiceklermiş diye duydum bu doğrumu bilmiom...

Tyon ve hell hound konusunu sevdim ben bitek.. n00blar nasıl kessin onu... ben lvl 57 paper ile zor kesiom...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

item olayında değişen pek bişi olmıcak aslında..
totemicler çıkcak meydana bu sefer shardlar şimdinin miragesi gibi olacak. miragelerde cleaver gibi olcak. tüm itemler bi seviye düşecek yani. parası olan totemic alcak, olmayan mirage alcak, orta halliler shard olcak..
değişen tek şey pvp de birbirimizi daha kolay ve çabuk öldürücez..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

eh bizdede o civar olur. o kadar düşmez bi anda ama 5 milyona filan düşer.. bi kaç hafta sonrada 1 milyona düşer..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 25 Mayıs 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
aferdersin demicem.
sanane?Kimsin sen?niye laf sokma geregi duyuyorsun?
Burda birbirimize yardımcı oluyoruz.Sen neden muhalefet oluyosun herseye.
istediğim kadar topic acarım saçmalamadıgım surece
anladın?

sanane? istedigim kadar muhalefet yaparım... anladın?
senin anlicagın dilden olmuştur inşallah. bizde kimseden yardımı esirgemiyoruz ne biliyorsak yazıyoruz 1-2 parazit olsada insanların işine yarayacak bilgiler yerine ulaşıyor.

[Bu mesaj HasMez tarafından 25 Mayıs 2005 19:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ortamı germeyin. Ortam gerilince bende geriliyorum :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

şu andaki itemler ucuzlar ama yeni gelecek olan itemler çok pahalı olur. parası olan o itemleri alır ve ilk bi kaç hafta cz de katliam yaratır. buna hazırlıklı olun...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShdwFx, 25 Mayıs 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
Şu an bana karsı bir hakarette bulunuyosun.Ortamı geriyosun.

2 gündür olur olmaz her konuya atlayarak bilip bilmeden verdigin agresif ve kuru gürültü cevaplarınla zaten sabrımı taşırıyorsun bide yazılarıma karışma gafletinde bulunma. madem ki sen istedigin gibi saçma olmayacak bir şekilde yazabiliyorsun , bende saçma olmayacak şekilde muhalefet yapma lüksüne sahibim. kaldı ki birşeyleri göstericen diye kendini paralama çabaların gözümden kaçmış degil. sana kim oldugumu söylemek zahmetine girmeyecegim çünkü ispatlamam gerekmiyor vede senin yazılarına cevap yazma lütfunu gösteren birçok kişi beni tanıyor. tartışma platformunda bana kelimelerle gelirsen insanların gözünde degerin artar çünkü kabadayı vari atıflar burada sökmez. ayrıca belirtmek zorunda bıraktın orada paraziti sana degil söylediklerimi farklı yerlere, kişisel nedenlerden ötürü çekenlere dedim. bunuda istedigin yere çekmekte serbestsin. ister üstüne alın ister alınma o kısmıda beni alakadar etmez.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin

[Bu mesaj HasMez tarafından 25 Mayıs 2005 23:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

saçmalıyorsun.Farkındaysan hep ezmeye ve aşaglamaya calısıyorsun.Senle tartısma ya girince(tartısma denmez ya) insanların gözünde yanlıs izlenim bırakıyorum.Senin cevapların tartısma için deilde sanki seviyesizce kavga etme istegi içeriyor.Lütfen saçamalayıpta hem benim hemde burdaki insanların huzurunu bozma.Buna hiç hakkın yok.
Durup dururken "bu kaçınıcı topic in... " gibi aptal aptal yanıtlar veriyosun.Sonra "Eski çömezler artık akıl vermeye başlamış..." gibi laflarla beni ezmeye ve topic in konusunu dagıtıyorsun.
Sen gene bu yanıtıma saçma bir cevap verceksin.O cevabında ezmeye yonelik olcak.Bunun farkındayım.O cevabından sonra bana gene bir cevap hakkı dogacak ama foruma saygımdan dolayı cevap vermeyecem.Çünkü saçma sapan cümleler kurup beni geriyosun ve farkındaysan senin satasmalarından dolayı forumda aptal bir tartısma olustu( Bu tabii ki de senin yuzunden)Artık sus ve insanları ezmeye calısma.Bu forumunda
seviyesini dusurme.Bunu yaparken de beni yanına çekme.[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Clan: -----------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...