Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the cure

duende

Öne çıkan mesajlar

arama yaptim dikmadi bende konu actim turkiyeye gelecegini 2 saat kadar once ogrendm ama hala içimde inanilmaz bir heyecan var ziplamak istitorum ama topicin konusu bu diil (tabi bundanda bahsedelm ne gereke var 80tane topic acmaya) cure hakkinda bildiklerinizi yazarmisiniz hep beraber egleneleim ogrenelim[signature][hline]jimmy was so high he could kiss the rainbow
slash kotu solo yazmaz
[b]aaa banada sozlukte topic acilmis girin yorum yapin içinizi dokun nefretinizi bosaltin[b]
Sosyal ağlarda paylaş

rockncoke 2005'mi valla ark. bana o festival icin beles bilet bulcak cıkar cıkmaz :D cok gzl olur severim cureyi :) peki rockncoke 2005'e elen grupları nerden ogreneblrm gelismeleri nereden takip edeyim :/[signature][hline]parçala behçet
[b]Cheetser | Sözlük |

[Bu mesaj Cheester tarafından 26 Mayıs 2005 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anathema, The Cure, My Dying Bride, Vallahi insanın kafası sağlam olmayınca bunları kaldıramıyor... Ama the cure u çok çok severim. Umarım geliyorlardır rockncoke a[signature][hline]Her zaman saf sandığımız güneş doğarken bazen bizi kirletmemek uzaklaşır... Her uzaklaştığında yediğimiz darbeler saf olmayan bir ışıkla bizleri aydınlatır...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...