Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk Server Kurulmalımı ?

Chosen

Öne çıkan mesajlar

Emulator olarak bulmaz sansımız nedir ? şimdi senmı acıcan diyenler olur onlarada cevap yazayım hayır bu konuda benden cok daha uzman arkadaslar olduguna emınım umarım en kısa zamanda bir Türk serverı kurulur bence hoş olur ama suyunu cıkarmadan oynamak lazım malum bu konuda üstümüze yok :)[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------

[Bu mesaj Chosen tarafından 25 Mayıs 2005 10:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

emulator var zaten ve cok kucuk bı dosya hatırladıgım kadrı ile ama haritalar yok onlar olsa acıcak cok kişide tanıyorum ama eger yasal olarak acmak istiosan 10000$ dolardı sanırım[signature][hline]Dal ruzagari affetsede kirilmistir birkere;
Kirmizi baslikli kizin buyuk annesi eski kasarlardan, ayrica barbie de actionman e verio
Sosyal ağlarda paylaş

1.si degmez ve uzun süreli olucagını sanmıyorum o serverın
2.si torpil vs.den geçilmez
3.sü oyundan pek bir zevk alıcagımı sanmıyorum çapulcu sıfatıyla uskoda teror estiren kitlenin büyük bir çogunlugu buraya geçer. küfürden başka birşey duyamayız.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

Evet. Şu an ben Xigenon1 de oynuyorum ve server türk kaynıyor. Oyunda Türk'leri karalıyorlar resmen.

Party'e al diyorlar; Clan Party Diyorsun; O zaman Clana al diyorlar.

Party'e al diyorlar; Full diyorsun; biri at o zaman diyorlar; olmaz diyince de başlıyolar küfür etmeye.

Lvl 59 Karakteri sırf bu yüzden bırakan tanıdığım var.[signature][hline]Cehennem.org | Msn | Link Arşivi | ForumLar

Kalabalık Sandığımız Dünyada, Tek Başına, Cehennemi Yaşayan İnsanLarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Akıllı adam Turk-Ko serveri kurmaz...

Bunu bilir bunu söylerim...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Allies : Academy & The_Hunos
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

abi herkesın bu kadar bıkkın olacagını sanmazdım her neyse okudumkı herkesin aşağı yukarı ortak gorusu aynı onun için burada fazla kımseyi üstelemeğe değmez herhalde iyi ve temiz oyunlar hepinize...[signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

türk serverı kurulacaksa bence oyle bi kişi değil bi topluluk kurmalı ve parasıda olmalı :P bu serverı kurcak büyük bir şirket gibi bişi olmalı işi bilen kişi olmalı ve hacker işlerini bilen biri olmalı küfür edenleri banlamalı diecem ama ozman herkezi banlaması gerekir :D bu risk leri göze alcak kişi bence kimse olamaz.10.000$ vercek adam eziyet etcek acırım o adama :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...