Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi sorum war..

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Dupe itemler silindi de ondan :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar dupe yaptı ve herkesde korkunç bir alış veriş çılgınlığı başladı para çok insanlar satmak istemedi itemlerini satanlarda çok pahalı satmaya çalıştı ne koparırsam kardır hesabı hatta bir keresinde merchant kurdum +7/12 str shell pauldron koydum warior 999999999 yasdım offer gelsin diye wc gittim geldim yok yerinde shell :D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL
CLaN :TnT
LvL :62 Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

tamam beramusta gercekten dupe ten dolayı.999999999 a itemini sergileyenler cok aglıyor.çünkü cekiyolar.
Ko cash x2 nedemek?
mesela 20$ a 40 tane 1500+ hp scroll alırken artık 20 tane alabiliyosun buda dengeyi bozdu işte hersey x2 oldu.[signature][hline]Server: Diez
National: El Morad
LVL: 60+
Nick: ShadowFax
Sosyal ağlarda paylaş

burial in dedigi gibi dupe ve otoloot oldugu zamanlar piyasada fiyatlar birden patlıyor dupeların silinmesiyle beraber azalıyor sadece +sı yüksek itemlar normale göre biraz pahalı oluyor. ayrıca her geçen gün daha çok kullanıcı oluyor ve piyasada daha çok para dönüyor buda bir neden. dupe olmadıgı zaman millet anvilde ne kadar çok yakarsa o kadar çok çulsuz kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

pahaliligin olusmasinda ki en buyuk etken kuskusuz dupe. diez'de olanlar son bikac haftadir olanlari biliyorlardir. arz-talep meselesi. daha dune kadar elinde SB olan adam bas bas shout cekip "buying +7 shards, chitins" felan yazarsa elbette ne alirsam kardir zihniyeti olacak. bu zihniyetin de taa.. ohm neyse :D ayin 1.'de silinecek tamamen dupe itemler. en azindan duyumlar o yonde. tekrar normale iner fiyatlar kisa zamanda.[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 24 Mayıs 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
sen bırak arz-talebi de o mevzuları benim gibi strateji uzmanı ekonomistler düşünsün. arz-talebin içerigi daha geniş drucum. bu arada hayırlı olsun mirage çektin yine iisin... dua et dupe olmasın silerler mazallah ahaha

strateji uzmani ekonomist? arz-talep'in ne oldugunu iyi biliyorum. sunu cevapla hangisi digerini dogurur? arz mi talep mi? sana bol felsefi dusunceli gunler dilerim. hmm, du arada kizdirayim biraz ehhe. bes ile mirage yakan tek kisisin oyunda. stratejist yonun pek gorunmedi o mevzuda? dupe konusunda o $om agzini operim, t$k ederim. eee lvl 64 warrior aliyoruz cz'de, biraz item yapalim 10k np'e giderken ;)[signature][hline]Nick: Roguenler
Level: 5X
Clan: TüRK
Server: Diez
(Dru artik yok)
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar dupe yaptı ve herkesde korkunç bir alış veriş çılgınlığı başladı para çok insanlar satmak istemedi itemlerini satanlarda çok pahalı satmaya çalıştı ne koparırsam kardır hesabı hatta bir keresinde merchant kurdum +7/12 str shell pauldron koydum warior 999999999 yasdım offer gelsin diye wc gittim geldim yok yerinde shell =))))

çok süper yaw!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...