Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares server'ındaki ilk Türk Knight Klanı

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Kedimi tutamıyom kusura bamya :D

Olay Anı

Bir arkadaşımızdan

Bunlarda Seyirlik

Bizden yaklaşık 3 gün sonra da Eternals klanının knight olduğunu gördük ve knight sembolünü görünce üzüldük.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]

Sosyal ağlarda paylaş

Ayıp etmişler diyebiliyorum sadece, bizim gibi onlarda bayrak koymuşlar.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

:)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 24 Mayıs 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Ayıp etmişler diyebiliyorum sadece, bizim gibi onlarda bayrak koymuşlar.

hayır ben mi yanlış okuyorum yoksa olayda bilmedigim bir unsur mu var? türk bayragını kullanmak ne zamandan beri ayıp oluyor?

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler fatih ve arkadaşları bir noktaya değinmek istiyorum şu an aramız biras limonide olsa others clanı kurucusu pesmerge = aydının hayaliydi ilk pelerinli Türk clan olmak ve sembolün Türk bayrağı olması sanırım sebebi çekememezlik değil bu hayaldendir.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 24 Mayıs 2005 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 24 Mayıs 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 24 Mayıs 2005 16:45 tarihinde demiş ki:
Ayıp etmişler diyebiliyorum sadece, bizim gibi onlarda bayrak koymuşlar.

hayır ben mi yanlış okuyorum yoksa olayda bilmedigim bir unsur mu var? türk bayragını kullanmak ne zamandan beri ayıp oluyor?

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 20:02 tarihinde değiştirilmiştir]

Kafan basmıyorsa anlama! Anlayan anlıyor. Muhattabım deilsin![signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

türk bayragını kullanana ayıp etmiş diyen bir adamla zaten muhattap olmam kaldı ki o sembol sizden öncede kullanılmıştı acaba kim kime ayıp etmiş onuda bir sorgulamak gerekiyor.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o açıdan sorguluyorsan ottoman empireda kullanıyordu xigenonda mı ne (sultansta olabilir atmiim ama vardı kullanan)... bu duruma bakarsan kakşinin ekibi ayıp etmiş. bana kalırsa türk bayragını birçok yerde görmek gurur verici bir olay bunun ayıbı olmaz tek türk siz degilsiniz

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 24 Mayıs 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
türk bayragını kullanana ayıp etmiş diyen bir adamla zaten muhattap olmam kaldı ki o sembol sizden öncede kullanılmıştı acaba kim kime ayıp etmiş onuda bir sorgulamak gerekiyor.

Ajan Provakatör... Ne başlığın anlamına dahilsin, ne de yadıkların kale alınacak tipten deil, insanları provoke etmek yerine faideli bilgiler ver bi zahmet. Okuduğun şeyi anladığından da şüpheliyim.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse degiştiriyorum bu yazımı tartışmak istemiyorum çünkü sadece türk bayragının birçok kişi tarafından "iyi amaçla" kullanılmasının güzel birşey oldugunu savunuyorum bunun ayıp olucak bir yanı yok bence.

[Bu mesaj HasMez tarafından 24 Mayıs 2005 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes istediği sembolü kullanabilir... Kimseye "neden kullanıyorsun" diyemeyiz. İşin aslı eternals'inde Türk bayrağı kullanması hoşuma gitti. Bayrağımızı daha çok kişi görüyor. Ama bizden 12 saat sonra değilde 2-3 gün sonra yapsalar daha bi hoş olurdu sanki...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikri de odur.

Nick : Lively (Leader)
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Nokta.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Açıkcası, The_Others clanının kurucusu fatihkaraca değildir. Belli bir dönem clan lideri olmuştur fakat buna kimsenin herhangi bir şekilde ses çıkartmamasından kaynaklanmıştır. The_Others clanının asıl kurucusu Cru3l isimli priest tir. Halen daha sever sayarım kendisini.... belli bir dönem clan başkanlığı yapmakla kurucu olmak arasındaki farkı lütfen karıştırmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...