Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

black metal grupları önerirmisiniz?

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

said:
DarQeR, 16 June 2003 20:07 tarihinde demiş ki:
yok abisi moonspell black diil.albumden albume farketmez ...
ona bakarsan after forever die gothic bi grup war ama arada brutal wokalde war.yane pure blackmi o da ole sey olmaz[hline]It's Darker Than You Think!
Forumlarda bazı $eyleri yazmakta gec kalıyorum (ozel i$ler). Ama Bu adam du$unduklerimi soyluyor.
Saol DarQer:)
Bu arada Benimle aynı du$unen tek insan'ın Hakan Koyuncu oldugunu du$unurdum. Yoksa sen o musun?[hline]:rock:Touch Of Evil:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 17 June 2003 12:53 tarihinde demiş ki:
said:
ehoca84, 14 June 2003 20:57 tarihinde demiş ki:
ya beyler tamam güsel ii hoş da....ya ben dark tranquillity i black biliodum?ben mi yanıldım yoksa siz bu ustaları unuttunuz mu ya:)))cık cık:P

[Bu mesaj ehoca84 tarafından 14 June 2003 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Kuzey Avrupa death metali dark t.
Black Metali de Dark Throne :)[hline]:rock:Touch Of Evil:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quarthon, 17 June 2003 11:23 tarihinde demiş ki:
said:
DarQeR, 16 June 2003 20:07 tarihinde demiş ki:
yok abisi moonspell black diil.albumden albume farketmez ...
ona bakarsan after forever die gothic bi grup war ama arada brutal wokalde war.yane pure blackmi o da ole sey olmaz[hline]It's Darker Than You Think!
Forumlarda bazı $eyleri yazmakta gec kalıyorum (ozel i$ler). Ama Bu adam du$unduklerimi soyluyor.
Saol DarQer:)
Bu arada Benimle aynı du$unen tek insan'ın Hakan Koyuncu oldugunu du$unurdum. Yoksa sen o musun?[hline]:rock:Touch Of Evil:rock:

walla ben herkezin olması gerektii gibi dusunen bi blackciim iste :P[hline]It's Darker Than You Think!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jackson_RLZ, 17 June 2003 23:03 tarihinde demiş ki:
dark tranquillity swedish deathtir beyler blackle fln alakası yoktur bu arada son albümleri manyak olmuş(damage done) herkese tavsiye ederim black olarakta in death's embracein olduu albüm derim adını enthorne bilmemne darknessmı neydi o albüm işte

Abi D.Tranq. diyince benim akLıma tek aLbüm geLio dinLediğim zaman ağLicakLı gibi oLdugum yeri geLdiğinde gaza geLip co$tugum..Kral bi aLbüm işte..

PROJECTOR [hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 18 June 2003 10:53 tarihinde demiş ki:
said:
Jackson_RLZ, 17 June 2003 23:03 tarihinde demiş ki:
dark tranquillity swedish deathtir beyler blackle fln alakası yoktur bu arada son albümleri manyak olmuş(damage done) herkese tavsiye ederim black olarakta in death's embracein olduu albüm derim adını enthorne bilmemne darknessmı neydi o albüm işte

kardesimsin walla projector tek gecerim bende.23saat black 1saat projector ii gider :)

Abi D.Tranq. diyince benim akLıma tek aLbüm geLio dinLediğim zaman ağLicakLı gibi oLdugum yeri geLdiğinde gaza geLip co$tugum..Kral bi aLbüm işte..

PROJECTOR [hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

[hline]It's Darker Than You Think!
Sosyal ağlarda paylaş

cof 1996 ya kadar olan albumlerini al (dusk and her embrace albumu dahil)
dimmu borgir icin enthrone darkness triumphant albumu
dinleyecegin bm tarzina bagli hersey
dinledikce anlarsin
oneri olarak, arcturus dark throne dark funeral, immortal, (death metal de kesinlikle hypocrisy) bloodthorn, abigor, svartahrid, dissection, satryicon
liste uzar gider
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 17 June 2003 22:07 tarihinde demiş ki:
cradle hiç dinlememiştim şimdi bi parçasını çekiom dinleyim merak ettim[hline]canjovi, 17 June 2003 21:33 tarihinde demiş ki:
yani metala sokuyo burdakiler

cekme cradle falan ben sana daha ii gruplar solerim[hline]It's Darker Than You Think!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...