Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

maslak'da durum nasıl? bizim kampüs şile'de gerçi ama oraya bakıyo olay. maslak'da oturanlardan son dakika haberi lütfen. =P[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*

(edit: bi de okullar tatil oldu mu? aslında üniler kafalarına göre yapıyo. hangi ünilerin tatil olduunu nerden görebilirim?)

[Bu mesaj Dextra tarafından 08 Şubat 2005 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 08 Şubat 2005 18:23 tarihinde demiş ki:
maslak'da durum nasıl? bizim kampüs şile'de gerçi ama oraya bakıyo olay. maslak'da oturanlardan son dakika haberi lütfen. =P

heh maslaktan bildiriyorum. kar yok hiçbişey yağmıyor. dün geceki gibi hafiften erimeye başladı karlar. durum vahim. perşembe günü riskli :) haberlerimiz kötü ama napalım :)[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
nedanko, 05 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
..doğramacı değilki herif, öğretmen öğretmen...
Sosyal ağlarda paylaş

cermy yıktın hakkaten beni =)
durumda değişme olursa bildir lütfen =D deli oluyorum bizim okul 3 hafta final haftası yaptı. 2 hafta tatil. millet tatile girdi biz okula gidiyoruz ya.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 08 Şubat 2005 18:55 tarihinde demiş ki:
cermy yıktın hakkaten beni =)
durumda değişme olursa bildir lütfen =D deli oluyorum bizim okul 3 hafta final haftası yaptı. 2 hafta tatil. millet tatile girdi biz okula gidiyoruz ya.

değişiklik olursa zaten büyük zevkle bildirirm sen merak etme. arada hangi unilerin tatil oldugu sabah hurriyetim.com da yaziyordu bi bak istersen. liseliler yani bizler için çarşambayıda yırttık ama perşembeye çok büyük umutlar baglı :-p[signature][hline]her$eyim var ama hiçbirşeyim yok
öhhüenm![/b]
nedanko, 05 Şubat 2005 00:24 tarihinde demiş ki:
..doğramacı değilki herif, öğretmen öğretmen...
Sosyal ağlarda paylaş

cermy giriom cıkıomn senin msjları okuyom itü ayazağa kampüsüne şöle bi cığ fln düşse ne güzel olur...perşembe günkü kimyaLab dersine girmesem :([signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

cs:WooK[cVk]wook o'hara

[Bu mesaj wook tarafından 08 Şubat 2005 19:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bugün kocaeli de hava sapıtmış durumda bi güneş açtı bi kar yağdı biz de sapıktık kardan adamımız da eridi:(
şu an körfez ilçede tüm karlar erimiş durumda yarın galiba okul yollarına düşcez:(
pfff erkenden kalk servise yetiş oooooo yine başlıyoruz maratona:([signature][hline]Çok Kere En Kuvvetli Tenkit Ses Çıkarmamaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Konya'da dün akşam çok güzel yağıyordu rahmet, 2 ,3 saat aralıksız yağdı bugün ise kuru soğuk..[signature][hline]«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Yokluk içinde varlık çeksemde ben tozlu laflarımda kaybolup gideceğim, bu tarihi bir imzaya ihtiyacım varsa oda;rap'imdir!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

kar istiyoruz ..... :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 November 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...