Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

sabancıda şu an yağmakta olan şey hakkında bilgisi olan varsa slöesin.. ben anlamadım bu ne[signature][hline] Üzüntü kendi kendini giderir, ama mutluluğun tam zevkini çıkarmak için onu paylaşacağınız birinin olması gerekir. Mark Twain

maybe I always knew my fragile dreams would be broken for you..
Sosyal ağlarda paylaş

şu an koçta karla karışık dolu yağıyor inanılmaz fırtına var er yer bembeyaz kıyamet geldi..CAma tak tak vuruyor yaa tırstım :)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
......
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

Caddebostan/İst
Bugun servisten indim okula gelince, gokyuzune baktım, masmavi ve güneş hiçbişey yok 0 kafayı yiodm(Karaköy burası), sonra hafif hafif toplanmaya başladılar
Şimdi caddebostanda bulutlar toplanıyo, ama hala hava aydnlık ve guneş gozukuyo
Şimdi bi radara bakalm :D[signature][hline]wtf?
Sosyal ağlarda paylaş

beyler istanbula 1 saate kalmaz duser kar..Burda deli gibi dolu yağıyorsa fazla uzulmeyin kar gelir size.. Yolladım ben karları mahsur kaldık walla..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
......
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon düzeştiyorum burda kar değil buz yağıyor ohaaaaaa.yerler karla degil buzla kaplı cok acaıp yaaa[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
......
Sosyal ağlarda paylaş

ulan millet inanmıo iri iri ve hızlı yağış var ama göztepede falan oturanlar inanmadıına göre okulun orda yağmıyo demektir :([signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...