Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt.

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Ehehe olabilir...
Burdada sabah güneşliydi...
Neyse tatil haberini aldım artık rahatım ;)
Neyse burada kar biraz etkisini kaybetmiş ama deli gibi yağıyor umarım çarşamba falanda olur...[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Tıkla tıkla bak ne çıkacak ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Hala yağıyo... Kapılar açılmıcak şimdi :P
Küçüklüğümde de ve hala hep şunu hayal etmişimdir; kar yağcak okuldayken veya gine bir sürü arkla dolu bi evde ve kapılar açılamayacak mahsur kalcaz. Size biraz cins gelebilir ama olsun...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

İst Anadolu(Göztepe) Hafif hafif beyaz bişeyler uçuyor belki de polendir eahuea :)

karlar eriyor valla

ya düşünüorum da Cuma günü tatil olduğu zaman etrafda kar bile yoktu, Hatta perşembe demiştik off yarın okula gitcez falna die, etrafda kar bile yoktu.. ki tatil oldu sonradan.
Şöle düşünüom eğer böle yüksek yerlerde Kar kalınlığı yüksekse,
tatil olabilir.. :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Tatil bitiyor sonunda, hele şükür, okulda ytapmamız gereken herşeyi (1 haftalık) 2 güne sıkıştıracaklardı eğer çarşamba tatil olsaydı. Bilmem kaç kişi bneim gbi düşünüyor, ama ben pazardan beri tatil olmasına üzülenlerdenim bir bakıma. Sınav haftalarında biz çekiyoruz çünkü bu tatillerin acısını.

Kimse bana kurban bayramı sömestr birleşmişti ilahi adalet falan demesin, bunlarn hepsi daha biz okula başlamadan yazın hocaların kurullarında ayarlanıyor ve tarihlere göre dersler konular atanıyor, yani kısacası baya sıkışıcaz ilk sınavlarda, diğerlerini bilmem ama biz baya sıkışıcaz.

Durum: Erenköy de kar yağışı yok, karlar eriyor.[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

karlar eriyor....okul başlıyor...HAYIIIIR!!! BU BİR KABUS OLMALI!!! HEM DE ÇARŞAMBA EN KÖTÜ OKUL GÜNÜ üheühühüh[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 25 Şubat 2003 11:39 tarihinde demiş ki:

ya düşünüorum da Cuma günü tatil olduğu zaman etrafda kar bile yoktu, Hatta perşembe demiştik off yarın okula gitcez falna die, etrafda kar bile yoktu.. ki tatil oldu sonradan.
Şöle düşünüom eğer böle yüksek yerlerde Kar kalınlığı yüksekse,
tatil olabilir.. :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

Bizim okul beykozda.çarşamba,perşembe,cuma tatildi.Üstüne bi de pazartesi salı geldi mi oooh[hline]Neden bekliyorsun ki?
Haydi Tıkla!
Hey sen kime diyorum!!
Bak hala tıklamıyo
Olum Tıklasana bak eğlencez
Ya yalvarıyorum tıkla niye düşünüyosun?
Tıkladın mı?
Hadi ya uğraşamam deme 2 saniyeni almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Burda hala kar yağmakta tabi ama çok az pala pala :p deel[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

sabah uyanınca saatin 11 olduğunu anlamam la gelen "hass..." nidaları ile tatil olduğunu anlayınca buyuk bir sevinc duydum yasasın kar burada yağıyo hala gerci yollar acık gibi de yinede caktırmayın :P[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other.
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...