Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred Sorunsalı!!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

ya ben sacred ı yükledim girdim oyuna dark elf yarattım Start dedim sonra loading ekranı cıktı sonra bi baktım ekran karardı öyle zınk diyede değil karakter görünüyor kararıo sonra neden acep ya yardım lütfen :([signature][hline](_::_____::_) <-> MetallordS Membır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 25 Ocak 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
ya ben sacred ı yükledim girdim oyuna dark elf yarattım Start dedim sonra loading ekranı cıktı sonra bi baktım ekran karardı öyle zınk diyede değil karakter görünüyor kararıo sonra neden acep ya yardım lütfen :(

abi tıpatıp aynı olay ya..hatta herşeyiyle aynı..bende kara elf yaratmıştım ilk olarak oyuna girmiştim...ekran kararmaya başladı ve tamamen karardı...off harbi cevp lazım banada...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hatırlamaya calısıyorum hatırlayamaıyorum Allah kahretsın yaa
biliyodum ben bu sorunu bende de hatta herkeste oluyodu da bı seyı sılıyomuyduk
bişey koyuyomuyduk unuttum ya offf[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
valla patch denmı bılmıom ama
banada aynısı oldu crack dosyasının ıcınde bı dosya daha var onuda at icine duzelır[signature][hline]Combo:--Seni balık gibi yakalayacam Tarkan!
*üzerine ağ fırlatır ve başarısız olur*
Tarkan: --Balıkçı olsan açlıktan ölürdün Combo
Sosyal ağlarda paylaş

Sacred güzeldir ;). Millet bug dolu diyo bana hiçbiri rastgelmedi :D[signature][hline]www.doruan.com
Türkiyenin ilk ve tek bilgisayar üzerine kurulu, bilgisayar döküman arşivi ve bilgisayar haberleri yayınlayan sitesi...
Windows XP'nin otomatik olarak internetinizin %20'sini çaldığını biliyormunsuz? Yada Hotmailinizi 250mb yapabileceğinizi? Hepsi burada...
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

malcol arkadasın bırı wesser yazmıs yaz yaz olmuo en sonunda oyunu bıtıren bı arkadas dedı wesser die..:)[signature][hline]Combo:--Seni balık gibi yakalayacam Tarkan!
*üzerine ağ fırlatır ve başarısız olur*
Tarkan: --Balıkçı olsan açlıktan ölürdün Combo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...