Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minicik Paticik Buluşması Yapmayı Düşünüyoruz [İstanbul]

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

said:
Heracless, 25 Şubat 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
zor gelirsin bu buluşmayı ta ne zaman yaptık ya biz silin şu topiği 5 yıl sonra bile yazcaklar ehehe

27 Şubat 2005 tarihli buluşmayı nasıl yaptınız ben onu anlamadım..[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

beyler yalnız yarın ben öğlenciymişim satış olucak büyük ihtimal..offf c.tesi neden yapılmazki böyle ekşınlar....cumartesileri dershanem de yok ne güzel...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

ben gelmiyorumda hym e ayıp olcak...offf dershaneden kaçta çıkıyoduk ya off sanırım 5 te çıkıyorum....hmm..kesin cevabı yarın sabah verecem gibi :)[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi hadi toplanmaya az kaldı doktorum nerde...[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

ulan inşallah yağmur yağar yollar tıkanırda buluşamazsınız naıhahahahaha yaşasın kötülük :D[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Chtlulu valla hoca ben gelemiyorum yarına bir stüdyom çıktı hoca kadıköyde olcam ama 5 gibi dağılmazsanız gelebilirim şimdiden özür[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RedallHoor, 27 Şubat 2005 02:00 tarihinde demiş ki:
Chtlulu valla hoca ben gelemiyorum yarına bir stüdyom çıktı hoca kadıköyde olcam ama 5 gibi dağılmazsanız gelebilirim şimdiden özür

Redall ciddi misin ? Uçarım burdan sana =)[signature][hline]Never come near me again..
Do you really think I need you..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

alın bakın şu saatte kalktım o. çocukları 1 gün önce sölüolar dersane var die ulan ya bu kadar erken hemde tam gününde olur mu dersaneden sora kış uykusuna dalarım anca özür[signature][hline]BonePART, 03 Şubat 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
ORTADA ACMAMA ISTEGI BENCE NORMAL BENDE MASA ALTINDA CIKARIRIM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...