Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minicik Paticik Buluşması Yapmayı Düşünüyoruz [İstanbul]

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

sizin buluşmalarınızda dağıldığınız saatte, biz nevizadeye gidecez. Klanda yok yaş sınırı diyoz[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final final moment you say the words that I can't say...

Birsürü online oyunu burdan oynayabilirsin! | K.A.L Mezunlarına özel site!

Sosyal ağlarda paylaş

Pazar diyorlar valla bana uyar...[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım bu pazar banada uymaz zaten HouseParty icabı :) Haftaya pazar[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bowling oynamayı bilmem bilardo hiç bilmem ama ikisinide öğrenirim

dipnot:Geçen arkadaşlarla kahvede incegörüyoruz:)[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ya havle topic var 19 şubatta, içmeye gidilecek işte
ayrımcılık yapmayın 18 + iseniz.
18- iseniz de klan kafeye gelip takılabilirsiniz.
Ahanda burdan[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final final moment you say the words that I can't say...

Birsürü online oyunu burdan oynayabilirsin! | K.A.L Mezunlarına özel site!

Sosyal ağlarda paylaş

Haftaya pazar yapıcaz buluşmayı bi program yok yani burda anlaşılcak programın listesi yapılacak orda progream gerçekleşicek gelin gelin...[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

peki huleann....içkili bi buluşma olsun hymn senle kapışcaz tamammı? önce en çok bira yarışı ardından en uzağa işeme yarışı varmısın :D ahahaha[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

İçiş de olacak içip içip ağlayış da olacak Of offf[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...