Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-Kitap paylaşalım.

Zopik

Öne çıkan mesajlar

said:
MonTezaus, 27 Şubat 2005 12:39 tarihinde demiş ki:
lovecraftın baya bi öyküsünü bulup yolladım

onu banada yollayabilirmisin

[email protected][signature][hline]www.Doruan.com

Türkiyenin ilk ve tek bilgisayar üzerine kurulu, bilgisayar döküman arşivi ve bilgisayar haberleri yayınlayan sitesi...

Windows XP'nin otomatik olarak internetinizin %20'sini çaldığını biliyormunsuz? Yada Hotmailinizi 250mb yapabileceğinizi? Hepsi burada...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende mail attım çok sağol güze lbir uygulama olmuş daha bulursam yollarım.

Ayrıca burada burada bilgisayarla ilgili birkaç güzel döküman bulabilirsiniz buldukça siteye atıyorum...[signature][hline]www.Doruan.com

Türkiyenin ilk ve tek bilgisayar üzerine kurulu, bilgisayar döküman arşivi ve bilgisayar haberleri yayınlayan sitesi...

Windows XP'nin otomatik olarak internetinizin %20'sini çaldığını biliyormunsuz? Yada Hotmailinizi 250mb yapabileceğinizi? Hepsi burada...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar o şifreyle gmail.google.com adresinden direk giriş yapamıyorsunuz, önce peer2mail programını yüklemeniz gerekiyor ki adresini belirmiştim ki buradan kullanımıyla ilgili bilgi de edinebilirsiniz, paylaşım imkanı artsın diye p2m hesabı oluşturayım dedim sadece[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asinanyavuz, 28 Şubat 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
said:
asinanyavuz, 27 Şubat 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
şifre hatalı diyor. p2m de

öhöm öhöm...

((1rm70ramwtrAmKM=))

bunu notepad e paste et, oradan kopyala fazla karakter almamak için, ondandır belki[signature][hline]__and one day.. one day i'm gonna grow wings # # a chemical reaction [ u know where u are ] hysterical and useless [ u know where u are ] hysterical and.. [ u know where u are ]

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...