Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-Kitap paylaşalım.

Zopik

Öne çıkan mesajlar

elimde bir sürü e-book var. onları yavaş yavaş düzenleyip gmail hesaplarıma aktaracağım. muhtemelen google çökene gmail kapanana kadar orda kalacaklardır :p

diyorum ki yüklerken nasılsa liste çıkarmak zorunda kalacağım. yahoo groups tadında bir mail list oluşturayım yeni açtığım hesapta. yüklediğim her kitap sizin mailinizede gelsin. ilginizi çekmiyorsa silersiniz. hem bendekiler bir işe yarar bu sayede hemde ebook arşivim genişler.

[email protected] a boş birer mail atarsanız listeyi oluşturmaya başlayacağım. 10-15 kişi kadar toplanıncada yüklemeye başlarım. boş mailin yanı sıra -elinizde varsa ve göndermek isterseniz- kitapta gönderirseniz sevinirim.

[Bu mesaj Zopik tarafından 20 Şubat 2005 21:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslına bakarsan hepsinden var. Oldukça fazlalar ve çok fazla dağılmış durumdalar. O yüzden şundan şu kadar diyemiyorum. Bu olay bahanesiylede düzenlemiş olucam işte ...

Yinede öyle sanıyorumki bilgisayar, elektronik ve frp kitapları ağırlıktadır.

Dilleri türkçe ve ingilizce. Araya bir kaç tane almanca karışmıştı sanırım fakat anlamadığımdan silmişimdir muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Diagnostic-Code: smtp;552 5.2.2 This message is larger than the current system limit or the recipient's mailbox is full. Create a shorter message body or remove attachments and try sending it again.

iki mail adresinde sorun ya$iyorum. ikiside hotmail. mumkunse maillerinizi kontrol edin. mail box'iniz dolu ise bo$altin. lakin iki ki$iye inatla gitmemekte.
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle winrar türü bir program ile sıkıştırılmış halini açmalısınız.

sonrasında uzantıya göre program kullanmanız gerekiyor. genelde altına not düşüyorum fakat burayada yazayım tabi.

lit uzantılı olanları microsoft reader ile

pdf uzantılı olanları acrobat reader ile

doc uzantılı olanları ms word ya da open office türü bir programla

txt uzantılı olanları canınız neyle isterse

pdb uzantılı olanları ise doc reader ile okuyabilirsiniz. fakat pdb leri genelde convert edip yolluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...