Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsun-GaLaTaSaRaY

Xeir

Öne çıkan mesajlar

zevkli bir maç olacağını düşünmüyorum samsun felan anca Fenerbahçeye oynar...
100 yıl ayağı yatarlar nasıl olsa bir iddaalarıda yok orta sıralaRda...
gs anadolu takımlarını yener Kadıköye gelir orda biter havası.
zevksiz saçma sapan bir lig.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonjo, 26 Şubat 2005 16:28 tarihinde demiş ki:
zevksiz saçma sapan bir lig.

:tup: :tup:[signature][hline] yol kenarındaki
yağmur mazgallarını
kumbara sanıp
harçlığımı atardım
bu yüzden en çok
denizden alacaklıyım.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xeir, 26 Şubat 2005 16:18 tarihinde demiş ki:
lig için bnce coq onmli bi mac Samsun ii bi taqım we galatasarayın mutlaq galibiete ihtiacı war coq cekismeli we seyir zevki gzl olcaq gibi me gelio

lig için bence çok önemli bir maç. samsun iyi bir takım ve galatasarayın mutlaka galibiyete ihtiyacı var. çok çekişmeli ve seyir zevki güzel bir maç olcak gibime geliyor.

böle daha iyi[signature][hline]be the vanquisher, to forgive
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray icin hep garanti die bakılan maclar sorun olmustur...

Ama bu macida alacagimizi dusunuyorum... erken bi gol cok rahat oyun getirir ama gecikirse samsunda kapanirsa cok zorlu mac olabilir... ayrica fenerlilerin neden cins cins msj lar attiklarinida anlamis deelim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

dimi her gelen fb 8 den tane alır içeri. sonra lig zevksiz. anadolu takımları hedefi olmadıgı ıcın yattı dıyelım bize, siz zevk için mi yattınız o zaman gs ye?[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

said:
333, 26 Şubat 2005 16:59 tarihinde demiş ki:
said:

dimi her gelen fb 8 den tane alır içeri. sonra lig zevksiz. anadolu takımları hedefi olmadıgı ıcın yattı dıyelım bize, siz zevk için mi yattınız o zaman gs ye?
[signature][hline]

tebrikler

[Bu mesaj Xeir tarafından 26 Şubat 2005 17:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 26 Şubat 2005 16:39 tarihinde demiş ki:
hehe ben hala fenerbahçenin şekerspora yenilip şampiyonluğu bize kaptırdığı günleri unutmadım böyle konuşanlar şampiyon olabilecekler mi acaba 3-0 alırız diyorum

o zamanlar siz liderdiniz zaten , çok az bir şansımız vardı ayrıca şekerspor a yenilmedik 1-1 berabere bitti...
hiç bir şey hatırlamıyorsun işine geldiği gibi sıkıyorsun .[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse topic le alakasız şeyleri tartışmayalım...
ben gs farklı kazanır diyorum başka bir şey demiyorum ![signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam puan kaybetmiş olsun fekat "o günlerde" diyorum febe liderken biz şampiyon olduk febe nin saçma puan kayıpları sayesinde kaç günlük futbol bilgin var bilmiyorum ama beni karşına almak istemezsin emin ol[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Resimlerim || [i] Sen de birşey yazın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 26 Şubat 2005 17:18 tarihinde demiş ki:
tamam puan kaybetmiş olsun fekat "o günlerde" diyorum febe liderken biz şampiyon olduk febe nin saçma puan kayıpları sayesinde kaç günlük futbol bilgin var bilmiyorum ama beni karşına almak istemezsin emin ol

senin gibi lüzumsuz adamla polemiğe girecek halim yok , topici kirletme pls genç.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten o hafta gs istanbul'u yenmişti,yani bizim şekerspor karşısında alacağımız sonucun bir etkisi yoktu.bizim şampiyonluğumuz için gs'nin istanbul'a yenilmesi gerekiyordu.hatta ve hatta istanbulspor engin'in golüyle öne bile geçmişti ama 4-1 yenilmişlerdi okdr iyi hatırlıorum :)[signature][hline]Lucas

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

lüzumsuz olduğuma karar verebilecek olan insanlar dostlarımdır, kimsenin önemsemediği kişiler değil. madem ligime zevksiz diyebilecek bir insansın, bana karşı komplekslere sahipsin, takımım hakkında saçma sapan yorumlarda bulunma ligim hakkında da git kendine yeni konu aç orda gevezelik et sana anlayış gösteririz.[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu konuda bile Şekerspor-Fenerbahçe maçını anımsadınya kimin kompleksli olduğu belli oluyor...Ayrıca anlattıklarında doğru değil...
Ben şekerspor maçında tribündeydim gese bizden öndeydi , gs ın yenilmesi bizimse yenmemiz lazımdı...zaten gese nin gol haberleri gelince biz statda yıkıldık...maç 1-1 bitti , neticede son haftalara önde giren takım şampiyonluğu aldı.
*Hıncal Uluç her hafta çok güzel anlatıyor kimin kime karşı kompleksli oldugunu , kimin kime karşı ezik oldugunu , aç izle pazartesi günleri belki birşeyler öğrenirsin...*[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

ben tribünde gereksiz insanlara gereksiz şekilde küfredenlerden değilim. onun sözü onlara. ha senin kompleksin tüm galatasaraylılara kompleksli dediğini anlamanı sağlıyor ise beni bağlamaz tabii.

ayrıca yanlış hatırlıyor olabilirim, sonuçta bu onu çağrıştırdı, o sene de aynı muhabbetler yapılırdı direkt aklıma o geldi. bir hatadır yanlış hatırlayıp yazmak, kısmen de olsa. ama her insan hata yapar. ben de insanım sen değilsen söyle öğrenelim.[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -DoruK- tarafından 26 Şubat 2005 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-DoruK-, 26 Şubat 2005 17:40 tarihinde demiş ki:
ben tribünde gereksiz insanlara gereksiz şekilde küfredenlerden değilim. onun sözü onlara. ha senin kompleksin tüm galatasaraylılara kompleksli dediğini anlamanı sağlıyor ise beni bağlamaz tabii.

ayrıca yanlış hatırlıyor olabilirim, sonuçta bu onu çağrıştırdı, o sene de aynı muhabbetler yapılırdı direkt aklıma o geldi. bir hatadır yanlış hatırlayıp yazmak, kısmen de olsa. ama her insan hata yapar. ben de insanım sen değilsen söyle öğrenelim.

ahah tipe bak ya yazdı yazısını tatmin olmadı sonra editledi bir hakaret sıkıştırdı. LOL
hepiniz aynısınız hıncal hoca çok doğru diyor valla.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

burdaki tek kirlilik sensin genç...
samsun-gese maçında bile şeker-Fenerbahçe maçını açtınya , yapacagın kirliliği yaptın zaten ![signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

bana genç deyip durma hastalıklı adam sen bizim maçımızın konusunda bile bi yerlere laf sokuşturdun sonra sana gelen lafları hazmedemedin kes sesini otur aşağı kimse senden birşey beklemiyor.[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...