Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe vs Akçaabat Sebatspor

Fistan

Öne çıkan mesajlar

bu günü de bi sey olmadan hallettik en yakin rakibimize 4 ouan gs ye 5 puan fark attik.. maç güzeldi daha da gollü olabilirdi ama kadiköyden kim kurtulmus ki sebat kurtulsun..
2-0..[signature][hline]*Bu yaziyi farkedersen, ki farkedeceksin ki, bu yaziyi farketmen ya da farketmemen hiç fark etmez.Sen en iyisi bu yaziyi hiç fark etme...*
Sosyal ağlarda paylaş

ya alında sizde alex anelka gibi adamlar alın , sonra ligin kalitesi düşüyor...
Fenerbahçe Türkiyeye gelebilecek en büyük yıldızları getiriyor , daha büyükleri gelmez gelemez.are you ok?
ronaldinho bile fransada bir dergide yapılan röportaj da anelkanın türkiyeye gitmesine şaşırdım demiş...
bu adamlar türkiyeye gelebilecek 1 numaralı adamlar belkide ve her biri yıldız.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

git biraz gazete felan oku ronaldinho neler demiş anelka için...
adam daha dün bir bugün iki...
gese maçını bekliyor gerçek Fenerli olmak için zaten...[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

ya senle anelka yı tartışacak değilim , bir kerede takdir etmeyi bilin...yiyorsa siz getirin bu kalitede bir yıldızı...anca azınız konuşur...
anelka yı tüm dünya tanıyor biliyor , gelmiş burda futbolculuğunu tartışıyorsun komik .[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

FB nin önümüzdeki sezon bir Türk orta saha oyuncusu alması gerekiyor. Gökdeniz Emre Yıldıray gibi forvetin arkasındaki Aurelio'nun yükünü hafifletecek onun yokluğunda da iş yapabilecek birisine ihtiyacımız var.

Bu arada Nobre dışındakilerin gelecek sezonu garanti sanırım Nobre'nin bonservisinin alınması gerekiyor. Bukadar başarılı olmuş bir oyuncununda fiyatı yükselecektir. Benim kanaatimce Anelka, Nobre'nin bonservisi'nin alınamaması ihtimalide gözönünde bulundurularak yapılmış bir transfer.[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

France Football dergisinin röportajında Anelka hakkındada sorular sorulmuş , Ronaldinho da , Anelka gibi büyük bir futbolcunun Türkiyeye gitmesine şaşırdım demiş...

ayrıca röportajlarda , röportajı yapan kişi sorar karşısındaki cevaplar...soru cevap şeklinde geçer...ronaldinho kafasına göre anelkadan konuşacak hali yok...

böyle bilgisiz adamlarla futbol tartışıyoruz işte LOL[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol tarti$miyorum. Sadece komik. Saldiri da yok. Sen pek bir heyecanlanmi$sin...
Futbol bilgisi konusunda iddiali degilimdir de Hagi gibi birinin geldigi Turkiye'ye Anelka gibi yildizi sonmu$ bir hucum oyuncusunun gelmesi gayet dogal geliyor bana.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

Yok genç agresif davranan sensin...
Anelka ya çamur atmak kötü futbolcudur demek , küçümsemek gerçekten komik...
Şu an Fenerbahçedeki formunu beyenmedim de ok diyelim...
Bizde memnun değiliz , çünkü kondisyonu yok şuanda...
Ama hamuru iyi futbolcu kendini toparlar en kısa süre içinde.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

yaaa neyse ben sana burda ne laf anlatıyorumki...
atar gs maçında 2-3 tane gene kapak olursunuz...
anelka futbolcu değildir , ok .[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

İlk iki dediğine cevap verip tartışmayı uzatmak istemiyorum...
Ama 3. dediğinde asla haklı olamazsın çünkü Fenerbahçeyi tanımıyorsun...Ben her sene onlarca lisanslı Fenerium ürünü alıyorum işime yarasada yaramasada çünkü biliyorumki o aldığım ürünler gün gelecek bize bir yıldız olarak geri dönecek...
Belkide bunu en iyi başaran kulüplerin başında geliyordur Fenerbahçe...
Antu.com a gir bak , "yeni Anelkalar için bir Anelka forması alın" topic i vardır...Ben ve benim gibi düşünen milyonlarca insan sayesinde bu yıldızlar Türkiyeye geliyor...
Belki benim katkım devede kulak ama damlaya damlaya göl oluyor Anelkalar geliyor , Fenerium vergi rekortmeni oluyor , ve bazılarıda böyle kapak oluyor.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

Liverpool , Marsilya ve Fenerbahçe istiyordu Anelkayı Man.City de bırakmak istemiyordu ama maddi yetersizliklerden dolayı Fenerbahçeye kısmet oldu.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe.. Moderasyon kurbani oldum :)

Liverpool Anelka'yi istemedi. Morientes'i istedi. Morientes olmazsa diye Anelka `yedek`te tutuldu.

Fenerium'a Fenerbahcelilerin ilgisini ben de cok takdir ediyorum. Yine de benim komik buldugum `Biz aldik.`larinizin neredeyse `Ben gittim, getirdim.` gibi olmasi. Saldiri icerigi de ta$imiyordu. :)

Premier'de MANCITY gibi bir takimda 0.5 gol ortalamaya sahip bir striker hele tekse takimda, bence cok da ba$arili sayilmaz.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

Hiç bir avrupa kulübünün dikkatini çekemedi diyorsun ben sana 3 tane kulüp sayıyorumki bunlar çok ciddi tekliflerde bulundu...
Daha kim bilir ne takımlar vardı , Liverpool Moriantes e ve Anelkayada teklif götürdü ve sonrada tercihini Moriantesden yana kullandı...bu 1
İkinciside Anelkaları ,Alexleri Türkiyeye Fenerbahçe taraftarı getiriyor bunu kimse inkar edemez yönetimde dahil !
Parayı biz veriyoruz yönetimde görevini yapıyor gidiyor getiriyor yıldızları herşey açık ve net...
Herkese iyi geceler.[signature][hline]icraatlerimin hepsi suistimal edilip ihtilal başlatılırsa istila talebi olmaz ancak iticat talebeleri kabulumüz içtimaya hazır olunuz iştiradeyim ben iftiraya kapılana istinaden ihtiyarladım ben ve kalbim ihtiyacınızın yüzde yüzünü karşılar savaşta cephe kelimesi kesmekte kıspet kenefini engeller bu nispet olacak hepinize ferinizi kenefinize dikecek eleyecek hepinize gösterecek tersten buraları mesken tuttuk sen uyurken cismen tersten geldik geçtik bu testten ve yelken açtık uçtuk resmen...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...