Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Osmanli padisahlarinin yegane amaci

Darklight1903

Öne çıkan mesajlar

said:
Almila, 26 Şubat 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
"Osmanlı padişahlarınının halifeliğini kimse kabul etmiyomuş"
"Din uğruna hiç bir savaş yapılmamış mış"
"Padişahların hiçbiri sağlıklı değilmiş miş"
istilaymış bütün dünyayı Türk yapmakmış Haremine daha çok kadın toplamakmış bik bik bik....
5 sayfa yazı yazılmış bir kişi bile "İlay-ı Kelimetullah"dan bahsetmemiş. Avrupaya banyo yapmayı, ihtiyacını gidermek için tualet kavramı denen birşey olduğunu (Avrupadaki hemen hemen bütün tarihi saraylarların orjinalinde wc mevcut değildir sonradan yapılmıştır.) öğreten ecdadınıza bu kadar mı saygı duyuyorsunuz. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın azcık zahmet gösterip tarafsız kaynaklardan okuyun.
Eline sağlık şu saygıdan kusur etmesek belki bizde çok güzel yerlere geleceğiz ama kendi kendimize bok atmayı çok seven bi milletiz.[signature][hline]"Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur. "
M.K..Ataturk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 27 Ocak 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
ki sadece disardakileri kesmemisiz eski posttada demistim dunya uzerinde en cok kardes kani doken irkiz.

ölen insanların ardından kesilmişler gibi sözler kullanmayın hoş değil...

osmanlı padişahlarının dünyayı ele geçirmek her kesi yönetmek gibi bir arzusu olmuştur her insanın güce bir açlığı vardır normaldir imkanım olsa bende tğm dğnyayı kontrol etmek isterim iç güdülerim beni bu yöne itebilir ama aklım böle bişiyin olmayacağını biliyor osmanlı padişah larıda biliyordu istemiş olabilirler ama bunu bizler bilemeyiz[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

gençlik , belki oynadığı frp oyunlarından belkide fazlaca red alert ten ötürü osmanlıyı dünyaya hakim olmak amacına sıkıştırmak görüşündeymiş:) şahsen çok şaşırdım ve üzüldüm.[signature][hline]
sevdasız bir iklimde çember çeviriyordu yüreğimki sen çıktın gene ağaçların köklerinden. Her yıktığım ağaç sen büyüdün. Yüreğimi çizdiğin bir bardak biradan, içerimi sildiğin bir silginden külleri savurdum rüzgara, kalanları diktim tekrar kestiğim boynundan çıkan kanlarla suladığım çınara. Kustum, tiksindim sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...