Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Değişim

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Yaşamım boş geçiyor. Her geçen saniye, her ilerlediğim adımda daha çok boşluğa düşüyorum. Nedenini anlayamadığım bir boşluk var içimde. Sanki içimde başka birisi var. Değişiyorum sanırım ama bu öyle fiziksel bir değişiklik değil. İçimde bir şeyler değişiyor. Korkuyorum; daha önce korkmadığım kadar korkuyorum, hissediyorum; etrafımda ki her şeyin varlığını hissediyorum, ister bir çiçek olsun ister bir hayvan hepsinin varlığını hissediyorum, acı çekiyorum; sanki doğduğum günden beri acı çekiyormuş gibi yaşıyorum. Dönüp arkama baktığımda acım artıyor. Sürekli bir şeyler değişiyor, sevdiklerim değişiyor, hayat değişiyor, doğa değişiyor, dünya değişiyor. Benden de değişmemi bekliyorlar. Ama ben değişemem diyordum. Aslında kendimi kandırıyormuşum. Değişemem değil, değişmekten korkuyorum demem lazımmış. Ya kendimi tekrar tanıyamazsam, ya tamamen değişirsem. Tanıdıklarımı kaybedersem diye kokuyormuşum. Ama artık hiç bir anlamı kalmadı. Benden başka herkes değişti ve belki bende değiştim haberim yok. Artık korkmam gereken bir şey kalmadı. Bunu Tanrı istiyor. Bizlere acı çektirmeyi seviyor, değişmemizi görmek istiyor. Ama elbet bu değişim bir gün duracak. İşte o zaman ben Tanrı ile karşılaşacağım...[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

yaşadığımız her saniye geçmişte bıraktığımız her mutlu ızdıraptır gelecekte- farkettikmi dünyayı, kelebeğin uçmasını; acı getirir biz-kapılırsak güzelliklerine.[signature][hline]orochi

[Bu mesaj xueshen tarafından 27 Şubat 2005 23:39 tarihinde BELLOW GÜZEL OLMUŞ HACI YAZIN diyerekten değiştirilmiştir]

[Bu mesaj xueshen tarafından 27 Şubat 2005 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...