Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu anda yurt dışı bağlantı durumu?

tunch

Öne çıkan mesajlar

Birazdan monitöre bi yumruk geçireceğim olan hem elime olacak hem monitörüme
oyüzden telekom senin gelmişini ....[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)

[Bu mesaj Gladros tarafından 18 Ocak 2005 17:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kufur etmeyin bence yine en azından bi internetimiz var da baglantısı gidiyo :) cidden ayıp ediyosunuz bence kufur ederek adamlar gidip canilik olsun diye kabloyu kopar mıyola heralde kablo kopuncacada yapacaklar iste su an da diyebileceginiz sadece insallah erken olur da tatilimiz bosuna gitmez olur bunun yerine ... cocukları vs demek gercekten cok kotu bi davranıs..elbet bi seklde duzeltecekler ..
Sosyal ağlarda paylaş

evet bencede ileri dercede kufur etmeyin lutfen. sonucta o kabloları telekom yada tt calisanlari koparmadi. burda kufur ederek ele hic bise gecmez kaciniz acaba tt nin bu tutumunu sikayet etti herhangi bi makama. (etsenizde bise farketmez ama:-D) sonucta adamlara sovmekle o kablolar duzelmiyo duzelticek olanlar yine onlar.
ps: igrenc ya bu baglanti. sadece allah kahretsin diyorum o kabloyu koparana ve bide bizim eve kablo tv yi getirmeyenlere:-D [signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

Nası küfür etmesin adam ya? Komşumuz Yunanistan anında takviye hat aldı, bizim sorunumuzun geçmesi 1 ay sürdü geçen sefer. Size verdikleri yetersiz(!) servisin parasını söke söke almayı biliyorlar ama. Bu bağlantı giden günlerin parasını siz ödemiyorsunuz galba? Hala kurtulamadınız "hiç yoktan iyidir "mantığından.[signature][hline] Aşk böceği..
"I'm in love with an angel"

edit: yazım hatası

[Bu mesaj zlorwf tarafından 18 Ocak 2005 21:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

burası turkiye. onlar bu sisteme gecisi yillar once tamamlamıslardi. biz ise daha yeni gecis yaptik. tabiki eksiklikler noksanliklar olucak tam olarak rayina oturana kadar ama benim dedigim suydu ...... cocukları demek yanlis bi ifade ve agir bi hakaret. sonucta bende ediyorum kufur ama o derece deil. cok agir bence. cunku tt ye kafam girsin dersin tamamiyle o yapiyi kurumu kapsar ama .... cocukları dersen orda calisan herkese demis olursun. benimde orda calisan ustelik zehir gibi muhendis arkadaslarim var bu kufur onlarada gidiyo ve o insanlar bunlari haketmiyo. kufur ediceksek neden bu yatirimlar yapilmiyo?? neden fazla buyumesine izin vermiyolar (satılacagi icin degerinin ve karinin daha da yukselmesinden korkuyolar da ondan) tum suc bence bu ulkeyi ve tt yi yonetip ucuza satalim diyerek bizlere kazik atanlarda. benim fikrim sadece.[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

ediyorum tabiki ama insanin iste zoruna gidiyo zaten o arkadaslarim inanın oyle ozveri ile calisiyolarki (yada calismaya calisiyolar).. ve de onlar bile acayip kiziyolar kendilerini yonetenlere. dusunun ya walla arkadas diyoki yonetici olarak eskiden belediyede calisan adamlari getiriyolarmis. deli oluyolar anlatirken bile:-D[signature][hline]TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TURKİYE HALKINA TURK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..
M.KEMAL ATATÜRK
Sosyal ağlarda paylaş

18 Ocak 2005 ; Türk Telekom;un internet omurgasında fiber optik kablonun kopmasının ardından yurtdışı internet erişiminde yaşanan problem, Türksat A.Ş;nin internet hattının devreye girmesiyle giderildi. Türksat Uydu Haberleşme ve İşletme A.Ş;den yapılan açıklamada, Türksat uydu hatları üzerinden 4 adet 155 Mbps;lik internet hattının devreye sokulduğu belirtildi.

kaynakca[signature][hline]msn:[email protected]

[Bu mesaj streamin tarafından 18 Ocak 2005 21:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu küfürlü söz v.b kullanan arkadaşların tümü yurtdışı serverlarında oyun oynuyan arkadaşlar sanırım?

Bizim sunucular yurtiçi olduğu için etkilenmedik, aslına bakarsanız, bizim tarafımızdan sorun olmadı almanyaya eskisinde 3 katı geç gidiyoruz o kadar. TTNetin yaptığı bir hata yada ellerinde bu diyim size canada ve amerikaya 3 tane 155 yerine avrupaya 2 canadaya 1 amerikaya 1 155MBit çok daha iyi olurdu ama işte imkan v.s v.s[signature][hline]You run, never stop, got to win, got to run till you drop
-Aeris-, 15 Ocak 2005 09:53 tarihinde demiş ki:
Spastikmisin dostum ya?
Bi defol...
Sosyal ağlarda paylaş

yurtdisi serverlerde oynuyorum ben ve kufur etmek icin pek de bir sebep bulamiyorum.Her neyse,isin daha da garibi,yurtdisindaki adamlarin traceroutelerine baktigimizda(misal,excalibur) adam kendi ulkesinden 7 ping,yurtdisindan servere varana kadar da 50 ping civari aliyor.ben kendi ulkemden 60 ping,servere varana kadar 100 ping aliyorum(100 normal,uzak en azindan server).

garip.el ele verip turk telekoma yeni bakir kablolar mi alalim nedir,yurt icinde 60 ping gelmesi komik.[signature][hline]Ranger : Bard : Hero (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Telekom, Marmara Denizi'nde fiber optik kablonun kopmasının ardından yaşanan yurtdışı internet erişimindeki problemi çözmek için Türksat uydu hatları üzerinden hat ilavesi yaptı. TürkSat'tan yapılan açıklamaya göre 4 adet 155 Mbps'lik hat ilave edildi. Bunlardan; Türksat 1B uydusu üzerinden Avrupa'ya 1 adet 155 Mbps, Intelsat 603 uydusu üzerinden Amerika'ya 3 adet 155 Mbps internet bağlantısı sağlanıyor.
Şu anda 4,5Gbps + 4x155Mbps çıkışımız var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...