Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japon Server İş Yapmaz

Zeyno

Öne çıkan mesajlar

Valla ben girdim biraz oynadım ama insan yok o serverda ya + hani +8/80 ler bişi cıkmadı :D tamam bazı seyler ucuz ama hersey değil solucanlardan paso bize cursed scroll upgrade scroll cıktı :) Tek güzelliği Kalluga da harypler lamia lar apos lar felan var orası güzel + çok büyük bir yer :D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Gördük gittik.Hiç bir fark yok.Türkler Türkleri oyunlarda sevmiyor.Clan'a girelim dedik.Adam yok ass cok yok mage ıstemıyoruz.Yok sunu istemıyoruz.Yok abi Oradaki clan 5 para etmez.Bence bosuna acılmıs.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

26 kisilik klaniz 10'dan fazla assassin var.

kelle sayisi 36 maks olabilecegi icin sence daha fazla assassin olmasi mantikli mi?...dengeli ve programli bir sekilde ilerlemek mantiksiz geliyorsa soyle...

klan hakkinda edecegin laflar konusunda biraz daha secici olursan sevinirim...[signature][hline]JapKO - Karus - Knights_Of_Turkey - Katil - TuMaN - lvl4x
M.O. 240 - 209 yillari arasinda yasamis Tu-Man Tengriqut (Teoman)' un anisina....
Sosyal ağlarda paylaş

Walla Jap Ko da El Morad ım .. Arakdasların hepsi.. Karus clanda orada ben tek oynuyorum .. ancak Japonlar da Turklerde var bu tarafta.. kendı kendıme lvl atlıyorum gayetde zevklı.. Ares tekı gıbı 3metrekare bi alanda 300 kişi yok :)

Devgibi mapler.. istedigini kes :D

Bizimkilerin Clana sesleniyom :) CZ de görmiyeyim :) keserimmmmm ..ehuheu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Biraktim Japon KO yu Bunun nedeni ise Japonlar deil Cok iyi yürekli insanlar ama Artik LvL Kasmak Esya Aramak Beni Baydı.Eskiden İsterdim Mirage Alayim Shard alayim Simdi hepsi elimde :) 5 mirage 2 Shard chtin vs. var Ama kullanmak bile istemiyorum bunun nedeni Herkezde olması İşe yaramıyor adamlar lvl 70 adama 90 cakiyor 48 lvl Assian elinde +5 Shard 2 tane ama 90 vuruyor cünki adam da Full Defensive Warrior 7/12 HP Chitin Shell var ve lvl 70 Defens Warrior dusun yani ama bizim Clandaki lvl 65 Assian CECE var onu her türlü aliyor :) Adamin Elinde +9/90 2 tane Shard var InstatKilli[signature][hline]§ª§ Site Yapim Asamasinda Knight Online §ª§ //
Mail: [email protected] // MSN[b]
Nick: KuardoN // Server:JpKO 3 // Clan:Epucurean // LvL:5x AsssiaN

Sosyal ağlarda paylaş

clanca birlikte level aldıkmı bir sıkıntı çekmiyoruz
bu arada yani clana girmemenin sebebini tuman açıklmaış 28 kişiyiz ve 10 dan fazla ass. var ha clana alırım ama ilerde bir healer gerektiğinde kimi banlayacağımı sana sormam nese önemli değil zaten priest açmışsın iyi yapmışsın oyunda beni görürsen healer açmanı söyleyecem :) buffer açtıysanda olsun skilleri deiştiririz[signature][hline]HisarOyun.Com&FrpNet.Net
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 27 Şubat 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
Ben Biraktim Japon KO yu Bunun nedeni ise Japonlar deil Cok iyi yürekli insanlar ama Artik LvL Kasmak Esya Aramak Beni Baydı.Eskiden İsterdim Mirage Alayim Shard alayim Simdi hepsi elimde :) 5 mirage 2 Shard chtin vs. var Ama kullanmak bile istemiyorum bunun nedeni Herkezde olması İşe yaramıyor adamlar lvl 70 adama 90 cakiyor 48 lvl Assian elinde +5 Shard 2 tane ama 90 vuruyor cünki adam da Full Defensive Warrior 7/12 HP Chitin Shell var ve lvl 70 Defens Warrior dusun yani ama bizim Clandaki lvl 65 Assian CECE var onu her türlü aliyor :) Adamin Elinde +9/90 2 tane Shard var InstatKilli

aslında senin sorununu açılacak olan yeni server "Patos" çözer.
geçmeyi düşünüyor musun ?[signature][hline]Leon_Tr
4x Paper
Jpko 3.server
Karus
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın arkadashlar JAPKO bosh ish.arese KE geliyor.
gelin arese diorum. :)[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...