Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Zaragoza vs Fenerbahçe

Fistan

Öne çıkan mesajlar

şaka gibisiniz varya...nasıl gs yi savunuyosunuz ya...durum ortada sizden katbekat üstünüz...tek sorunumuz takımdaki adamların avrupada kendilerine güvenememesi...kasılması rahat oynamaması...ama zamanla onuda atarız üstümüzden..

bu yenilgi iyi oldu.....kim neymiş ne değilmiş iyice ortaya çıktı takımda....daum dan şimdiki en büyük beklentim tuncayı takımdan kesmesi...

transferde nasıl olsa takım coşucak seneye daha iyi bi avrupa turuna çıkarız...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

hea tuncayı kesmesini bekliyorsun. türkiye liginin düşme potasındaki takımları yenerek takımının iyi olduğunu düşünüyorsun. fenerbahçenin kayda değer bir başarı elde edemediğini hala görmüyorsun. r. carlos muş bilmemne. r. carlos değil tevez zidane gelse hiçbirşey olmaz şu başınızdaki adamların kafasıyla. bizden katbekat üstün olduğunuzu savunuyorsun ama sizi bu sezon oynanan maçta yendiğimizi unutuyorsun. galatasaray'ın inanılmaz formda olduğunu görmüyorsun. mando sen futboldan anlamıyorsun. kusra bakma. senin yorumuna kim saygı gösterir ki sen kör fanatikliğe devam edersen.[signature][hline][Bu mesaj Ali Sami Yen tarafından 1 Ekim 1905 14:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Resimlerim || [i] Sen de birşey yazın
Sosyal ağlarda paylaş

Real Madrıd formasını cıkarıp hepsı febe forması gıyse genede basarılı olamaz febe onlar ıcın turk hakemler lazım.[signature][hline]every step that i take is another mistake to you. i've become so numb i can't feel you there.i want to be more like me and be less like you but i know you where just like me and it's so dissapointing.
Sosyal ağlarda paylaş

ya onu bunu bırakın bugün bi bjk'liye. bjk türkiye'nin 3. başarılı ve 3. büyük takımı dedim güldü bana
dedim say başarılarını klubün, neye göre fb ve gs'nin önünde yer alıyor bjk. gülmeye devam etti cevap veremedi. ben de yarıldım bunun üstüne.[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 26 Şubat 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
ya onu bunu bırakın bugün bi bjk'liye. bjk türkiye'nin 3. başarılı ve 3. büyük takımı dedim güldü bana
dedim say başarılarını klubün, neye göre fb ve gs'nin önünde yer alıyor bjk. gülmeye devam etti cevap veremedi. ben de yarıldım bunun üstüne.

ben olsam ben de aynı şeyi yapardım:lol:[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...