Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windsurfing

Syn

Öne çıkan mesajlar

Aranızda windsurf yapan var mı?Geçen yaz Antalya'da öğrendim 1 ayda pro oldum[Oha LoL =) ].Ama hakkaten güzel bir spor.Temel dengeye dayanıyo.Ben sadece 2m dalgalı denizde denge çalıştm buda 3 günümü aldı =) Dengeyi sağladıktan sonra kalanı kolay oldu.Tavsiye ederim.Yapınıs efenim..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
Sosyal ağlarda paylaş

bende bı kaç sene once merak salmıstım. Abım fb yelken takımındaydı benıde arada wındsurfcu dıe kaynatmaya calısmıstı. Bı sure takılmıstım sonra pek sarmadı ruzgar fılan elverıslı dııldı pek zevkıne varamadım dıyelım. O yuzden bıraktım. ama sonra yelkene başladım fılan , oyle yuvarlanıp gıdıyoruz kendısıyle. Istanbulda mekan olarak fenerbahce'yı verebılırm. Yazın basında hem yelken okulu hemde wındsurf okulu acılacaktır. Fıyat olarak pahalı spordur(malzemelerı pahalıdır). Ama eger okulda basarı gosterırsen klup sana tum malzemelerını verır ve sporcusu yapar. Boylece bir tek kendı kısısel esyalarına para odemıs olursun.[signature][hline]Bamya_de_Morgoth
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...