Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım Lütfen kolay bişey ( Uluslararası Yarışma için )

karabocek

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar şimdi biz okulca uluslararası bi yarışmaya katılıoz 60.000 katılımcı olan legodan robot yapılcak işte basket masket atacak tepsi taşıyacak kırmızı ışıkta duracak hayvanları besleyecek falan filan işte böyle bi proje şimdi bi resim var şu alttaki bunun soldaki c3po adlı robotu, (star warstan aldım) yani altın rengi olan uzun boyluyu tek bir vücut olarak yani arka plan resmini çıkararak ve yanındaki robotu çıkararak arkası şeffaf bi şekilde yapabilirmisiniz,lütfen..şey düşündüm bunun uzattığı kol bizim t-shirte bastıracağımız yazıyı tutacak.. şimdiden teşekkürler

[signature][hline]| Paticik KO Editör | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ:
124744

Sosyal ağlarda paylaş

said:
c3po adlı robotu, (star warstan aldım) yani altın rengi olan uzun boyluyu tek bir vücut olarak yani arka plan resmini çıkararak ve yanındaki robotu çıkararak arkası şeffaf bi şekilde yapabilirmisiniz,lütfen..

abi niye istemedigin seyi diyosun ki. kısa boylu olanı kesi verir misin de. photoshopta cöl rengi diye şaşım şaşım olmadın c3po yu keserken.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler bide bunu nasıl başardığını anlatabilirmisin yani tamam ben kesiyorum herşeyide arka planı tamamen nası bembeyaz yapıosun..banada anlatırmısın..bide nası arka planı ethereal yapabilirim[signature][hline]| Paticik KO Editör | Gamerbug Admin |[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...