Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peer2mail

Bonus

Öne çıkan mesajlar

Mesela film, oyun, albüm ne ararsanız hayırsever insanlar bunları parçalara bölüo 1 gb veren mail dağıtıcılarına upload ediyorlar.Bizde bu program sayesinde bu mail adreslerine bağlanıyoruz ve istediğimizi çekiyoruz ve bu bağlantımızın max hızında oluyor ve kesintisiz kazaa'daki gibi ikide bir kopmuyor cekmeye basladımı durmadan cekio ben suan 22 ile cekiourum valla.[signature][hline]MKC
İLYAS

bonus:zlorwf sen misin?
Zlorwf:senim(Soldat oynarken)
Sosyal ağlarda paylaş

Molehiya.com Buradan paylasım ile ilgili coook daha fazlasına ulasabilirsiniz Mutlaka bakın Forumlar uyelik gerektirir (beles) ancak uye olmanıza deyecegine garanti veririm... Mutlaka forumlara bakın

Nasıl dosya indirilir? nasıl upload yapılır?

Bu link flash animasyon upload acıklaması (340k)

Dosya indirmeye gelince..

Ilk once burdan programi indirip kuruyorsunuz

http://peer2mail.com/

Programi actiginiz zaman bu resimde oldugu gibi browse pencersini acip indireceginiz dosya hangi mail serverdaysa adresini giriyosunuz (buradahttp://www.walla.com/) normal mail kutunuza girer gibi adinizi ve sifrenizi giriyorsunuz

Giris yaptiktan sonra resimdeki gibi mail kutusunda dosyalar sizi beklemekte sadece bir tusa basarak indirme islemine basliyorsunuz

Tikladiktan sonra birsure bekliyorsunuz ve karsiniza bu pencere cikiyor

bundan sonra download a tiklayip dosyalari kayacaginiz yeri seciyorsunuz bu kadar

[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...

[Bu mesaj Smooth tarafından 01 Şubat 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

INDIRILEN DOSYALAR NASI BIRLESTIRILIR

Pogramı açtıktan sonra Merge Segments bölümüne geçiyoruz alttaki resimde olduğu gibi

İndirilen dosyaları nereye açmak istiyorsak seçelim

Açılan pencerede gerekli bilgiler aşağıda...

Ve son olarak,

Artık hersey hazır...[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...

[Bu mesaj Smooth tarafından 01 Şubat 2005 18:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar sunu da belirtmek isterim Buradakı dosyaları kendı mail inize yollayamazsınız Zaten bulduğunuz maillerdeki sifreler abuk sabuk karakterler icerir Cunku onlar kodlanmöıs sifredir Siz programla girerken o sifreyi verirsiniz program aslına cevirir ve sizin dosyalara ulasımınızı sınırlar Yani silme yada gonderme yapamazsınız
Dl hızı cok yuksektir (max) Ancak mıllet abanırsa server gecici olarak mail i dondurabilir 1 gun sonra bi bakarsınız ki acılmıs :) Baska sorusu olan varsa bu konuda yanıtlayabılırım Yeterli bilgiye sahibim Ayrıca yukarıdaki msj larda verdiğim siteyi takip etmenizi oneririm Sadece bu değil Muzik ve ftp seklinde de tatmin edici seyler bulabilirsiniz....[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
Sosyal ağlarda paylaş

ya birisi kapsamlı anlatsa ya şu işi ben yükledim programı ama anlamadım hiç bişi search falan yok mu bunda nerden dosya bulup nasıl indiricez???[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

linklerden bişi anlamadım..anlatmaya üşenmeyen varsa otursun böle setup yapılır böle dosya paylaşılır böle dosya aranıp bulunur şeklinde anlatsın..benim gmail accountum da war ama bişi anlamadım programdan.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Geri dönüş hatası şuydu:

Üzgünüz, bu forumu kullanma izniniz yok

foruma girsem anlıcam :D[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

üye yapmıyor ki beni yukardaki hatayı veriyor :)
bari şunu söleyin metal albüm falan bulunur mu bu alette?? macbeth falan buluosa geliim yoksa filmle programla işim olmaz :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...