Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eheh afallayacağınızı garanti ederim...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde nette dolaşarak Radyo Pepelek dinliyordum, WJ konuşmaya başlayınca babam içeri girdi, "bu ne lan kim konuşuo?" dedi, ben de anlatmaya başladım Radyo Pepelek bu bilmemne, ordan WJ Pink Floyd çalmaya başladı, babam hıı hıı anladım dur ya dedi dinlemeye başladı. Biraz sonra kalktı gitti işi çıkınca aşağıda. Ertesi gün şirkette bana ICQ'dan mesaj attı (şirket içi ICQ ile konuşuyorlar ben gösterdim ehe), Ali ya, sizin şu radyo işi neydi falan diye, verdim IP'yi Winamp indirdi şirketten Radyo Pepelek dinliyor. 1952 doğumlu adam şirketin ortasında bayılarak bizi dinliyor yani helal olsun. Ehehehe dumur olmuştum ama ilk nasıl girileceğini sorduğunda =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

nie afalliyalim ayol? biz de esek kadar insanlar olarak gun icinde ofis icinde eglesmek icin kurduk bu radyoyu, calisan insana pek uygun muzik yapilio aksama kadar, baban hastamiz olcak bak gor =ppp[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

athea babasına desene:
u nubi? =)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...