Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online RPG

Obi_Wan

Öne çıkan mesajlar

Selamlar.. Online olarak ve parasız oynayabileceğim mmorpg tarzı oyun arıyorum. Oynamış olanlardan tavsiye almak istedim. Hangi oyun, nereden indirilir ve nerede beleş oynanır? Yardımlar için şimdiden teşekkür ederim..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace
There is no ignorance; There is knowledge
There is no passion; There is serenity
There is no death; There is the Force

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle gerçekten değişik bir oyun yok mu? Knight Online gibi devamlı savaş olmayan , değişik atraksiyonlara sahip, gerektiğin de sakin sakin ilerlemen gereken bişey?

[spo1=Bellow 'a ]Bu arada tavsiyen üzerine Ray Crash 'ı indirdim ancak account konusunda problem çıktı bir türlü halledemedim. Bellow yardım et :P[/spo][signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Ragnarok Online'ın beleş serverlarına bi bak derim...
Lightside Leviathan-www.clownphobia.com(Normal serverın 10 katı fazla xp geliyor)
Aero-www.aero.nu(normal serverın 100 katı xp geliyor)
Tabiki hiçbiri normal serverı kadar iyi degil pek zevki kalmıyor hemen aşmış oluyorsun.Ben normal serverı tavsiye edderim...
www.euro-ro.com
seçim senin...[signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Ragnarok anime türü gibi değil mi? Ben Ultima gibi yapılabilecek çok şey olsun ama oyun grafikleri biraz daha gelişmiş bişey olsun istiyorum..[signature][hline]There is no Emotion; There is peace

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...