Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakan Şükür (9)

x_down

Öne çıkan mesajlar

neyse hakan şükür bence çok büyük bi futbolcu gerek golleriyle gerek insanlığıyla...galatasaraya yılarını vermiş bi insan...kimse onun emeğini göz ardı edemez die düşünüyorum..
bi galatasaraylı olarak kendisiyle gurur duyuyorum:)[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...

[Bu mesaj fiona tarafından 20 Şubat 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle kendi kendime soruyorum gördüğün en iyi türk golcü kim diye,ama en iyi diye seçim bile yapamıorum çünkü aklıma tek aday gelior gerçekten hakan çok büyük golcü,şuan itibariyle yorum yapmak gerekirse şuan bitmiş okeye dönüyorr =) , şuan türk golcüler içinde favorim Fatih Tekke.[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

bence de fatih tekke...
bi fb'li olarak buraya tuncay şanlı yazmak isterdim ama fatih daa ii napalım...[signature][hline]Severek asla bir şey kaybetmezsiniz. Ama hiçbir şey yapmadan durursanız,her zaman kaybedersiniz...

[Bu mesaj Massimo tarafından 21 Şubat 2005 15:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fatih vurdumu atıyor ve çok zor pozisyonlarda topa vurabiliyor,hızlı,çalım kabiliyeti var bence tam bir forvet,tuncaya gelince tuncaydan forvet olmaz adam birkere gol vuruşu yapamıyor karşı karşıya 10/1 isabetle oynuor,savruk,tuncaydan gzl orta saha olur işte başkada birşey olmaz =)[signature][hline]Lucas | Indinolla

çatlayan tomurcuğun,doğan çocuğun çığlığını duymadan,gül benizli sevgilinin titreyen göğüslerini öpmeden doyasıya,korka korka,yana yana,hergün birazdaha derinden hergün birazdaha kapkara kor ölümü aç ve arkasız köpekleşerek yaşamak dersen bu yürek çat diye çatlasın ulan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokkkan, 21 Şubat 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
Hakan Sukurden nefret ediyorum bana kalırsa amatör küme kalitesinde bi adam ztn dandik bi adam olduğunu galatasaray dan baska her yerden kovulmasıyla görebiliyoruz rahatça...Santrafor özelliklerini taşımıyo bence yaramaz.

yapacağımız eleştirileri biraz akla uygun yapmakta yarar görülmektedir.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

Gokkkan bnce cok yanlıs dusunuosun Hakan Sukur Turk futbolunun yetiştirdii en ii forwetlerden biri we hayatında bir sürü basarıları war ,,

Tabii bu arada Fatih Tekke ye de brz ovgu yazmadan olmaz o da gecen sene we bu sne tam anlamıyla bi çikisa gecti atti goller oynadı oyunla Trabzonu tasian iki uc futbolcudan biri ama ne yazik ki Hakan la aralarında bzı farklar war ozellikle tecrube,,[signature][hline]Saygılarımla....
Xeir................

[Bu mesaj Xeir tarafından 21 Şubat 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya yawaş olun hakan bu takımı uefa kupasısını kaldırmasında buyuk rol oynadı... turkiyenin yetiştirdigi en buyuk futbolcu..
daha iyiler olucak şu anda tek..
he kotu oynadıgı donemler ya transfer dedikoduları vardı yada
gittigi takımlarada forma bulamıyodu ...
eger formdaysa ve takımındaşans buluyosa bir numara...[signature][hline](_)> (_)> (_)> (_)> ZzZzZzZzZ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gokkkan, 21 Şubat 2005 21:29 tarihinde demiş ki:
Hakan Sukurden nefret ediyorum bana kalırsa amatör küme kalitesinde bi adam ztn dandik bi adam olduğunu galatasaray dan baska her yerden kovulmasıyla görebiliyoruz rahatça...Santrafor özelliklerini taşımıyo bence yaramaz.

ben bu adama diyecek birşey bulamadım. münasıp bir mesajı olan yazsın benım yerime.[signature][hline]Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...